• Orientuj się w Świdnicy

  Orientuj się w Świdnicy

  18.09.2018 już po raz szósty odbyły się międzyszkolne zawody w biegach na orientację w ramach projektu Orientuj się w Świdnicy. Wzięło w nich udział prawie 50 uczniów z naszej szkoły i spisali się "na medal". Uczniowie rywalizowali ze sobą w 10 kategoriach i w każdej z nich uczniowie Szkoły Podstawowej nr 6 stanęli na podium. Łącznie zdobyliśmy 21 medali! Wielkie brawa dla wszystkich laureatów!

  Wyniki:

  K4I miejsce - Laura Uhryn

  II miejsce - Natalia Jesionowicz

  III miejsce -  Laura Mazurek

  K5

  I miejsce- Hanna Adamska

  II miejsce - Hanna Kilanowska

  III miejsce- Aleksandra Kośkiewicz

  K6

  I miejsce - Daria Krzyśpiak

  III miejsce - Maja Mikosz

  K7

  I miejsce- Oliwia Witkowska

  II miejsce- Amelia Trelewska

  K8

  I miejsce - Nikola Marciniak

  II miejsce - Aleksandra Garycka

   

   

   

  M4

  I miejsce - Michał Jędrzejczyk - Treczyń

  II miejsce - Piotr Waśniowski

  III miejsce- Mikołaj Studnicki

  M5

  II miejsce - Mateusz Jedliński

  III miejsce - Krystian Monica

  M6

  I miejsce- Adrian Mech

  M7

  II miejsce -Hubert Jasinowski

  III miejsce- Hubert Chachoń

  M8

  III miejsce Kacper Ciak

 • Międzynarodowy Dzień Kropki

  Międzynarodowy Dzień Kropki

  Od pięciu lat, 15 września obchodzi się International Dot Day, czyli Międzynarodowy Dzień Kropki. Jest to święto kreatywności, odwagi i zabawy. 16 września w poniedziałek → i my dołączyliśmy do międzynarodowej zabawy z kropką.

 • Klub Młodych Unicef

  Klub Młodych Unicef

  Wieloletnia współpraca z organizacją UNICEF i nasza praca wolontariackia zachęciła nas do zarejestrowania Szkoły Podstawowej nr 6   do  Klubu Szkół UNICEF. W tym roku w polskich szkołach zrzeszonych w ramach klubu powołano Kluby Młodych UNICEF, do których należeć będą uczniowie szczególnie zainteresowani działalnością UNICEF - największej na świecie organizacji niosącej pomoc dzieciom. Przygotowano szereg aktywności, do których Uczniowie będą mogli się włączać w trakcie roku szkolnego. Serdecznie zachęcamy do współpracy!

   

  W tym roku tematem przewodnim będą największe wyzwania, z którymi zmierza się młodzież na świecie. Aktywności przygotowane przez UNICEF będą skłaniały do refleksji, motywowały do podjęcia się inicjatyw w środowisku szkolnym i lokalnym.

   

  Jeśli chcesz się włączyć do działań i razem z nami przeżyć przygodę, skontaktuj się ze szkolnym Koordynatorem Klubu Szkół UNICEF i dowiedz się więcej o tegorocznym programie.

   

  Koordynatorzy:

  budynek przy ul. Wodnej: Joanna Łopuszańska-Kułak

  budynek przy ul. Jodłowej: Joanna Żach

   

 • Narodowe Czytanie

  Narodowe Czytanie

  W piątek (6.09) w Miejskiej Bibliotece Publicznej odbyła się VIII edycja Narodowego Czytania - Nowele Polskie. Uczniowie wspólnie Przeczytali "Katarynkę" B.Prusa. Naszą szkołę pod opieką pań z biblioteki reprezentowali: Aleksandra Gasek, Antonina Wolf oraz Konrad Świder.

 • Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2019/2020

  Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2019/2020

  Potwierdzamy koniec wakacji! Dzisiaj przywitaliśmy nowych uczniów z klas pierwszych i oddziałów przedszkolnych. Życzymy wielu sukcesów naszym uczniom w nowym roku szkolnym!

 • Projekt „Dobre jedzenie z bliska”

  Projekt „Dobre jedzenie z bliska”

  W maju i czerwcu uczniowie klasy VII b brali udział w projekcie "Dobre jedzenie z bliska", który jest realizowany przez Fundację "Krzyżowa" dla Porozumienia Europejskiego i stanowi część większego przedsięwzięcia pt. "Make Europe Sustainable for All", wdrażanego w kilkunastu krajach europejskich.

   

  "Dobre jedzenie z bliska" to projekt, który podejmuje problemy związane z systemem żywnościowym, takie jak: produkcja żywności (uprawy przemysłowe i ekologiczne), marnotrawstwo, dystrybucja zasobów na świecie. Działania edukacyjne mają na celu podniesienie świadomości dzieci i młodzieży w zakresie zrównoważonej żywności i rolnictwa oraz zachęcenie ich do podjęcia inicjatywy na rzecz bardziej racjonalnego systemu żywnościowego.

   

  W ramach projektu uczniowie 7b brali udział w pięciu cyklach zajęć warsztatowych prowadzonych przez koordynatorki projektu z Krzyżowej. Trzy z nich odbyły się w szkole, dwa pozostałe miały charakter wyjazdowy i przeprowadzone zostały w gospodarstwie ekologicznym "Ekolomia" w Stoszowie oraz w kuchni na terenie Fundacji "Krzyżowa", gdzie siódmoklasiści samodzielnie przygotowywali potrawy wg przepisów kuchni „zero waste cooking".

   

  Zajęcia edukacyjne opierały się na założeniach edukacji rówieśniczej, w której uczniowie i uczennice przyjmują aktywną rolę w przekazywaniu wiedzy swoim rówieśnikom i motywują ich do wspólnej refleksji na tematy związane z żywnością. Michał Bryks oraz Szymon Śliwak pełnili w projekcie rolę recenzentów – ich cenne wskazówki i opinie posłużą koordynatorkom przedsięwzięcia do jego ewentualnej modyfikacji, by w jak największym stopniu sprzyjało ono oczekiwaniom kolejnych młodych odbiorców, którzy od września będą brali w nim udział.

   

  Cykl zajęć niewątpliwie uświadomił uczniom naszej szkoły, jak poważnym problemem jest współczesny system żywnościowym i pokazał, że system dystrybucji dóbr na świecie nie jest równy, a w dodatku te nierówności wciąż jeszcze się powiększają.

  Siódmoklasiści zrozumieli, że w całym tym systemie żywnościowym konsumenci i konsumentki mają dużo do zrobienia. Mogą domagać się, aby żywność, którą kupują, była produkowana w sposób wspierający zdrowy i sprawiedliwy świat. Zobaczyli, jak mogą dokonywać zmian już dziś!

 • Kolejny literacki sukces Michała!

  Kolejny literacki sukces Michała!

  Niedawno Michał zdobył I miejsce w XV Międzyszkolnym Konkursie Mitologicznym organizowanym przez SP 1 w Świdnicy w kategorii „praca literacka”. Sukces ten tym bardziej cieszy, że organizatorzy zmienili formę rywalizacji i szkoły nie przesyłały jak dotychczas prac, ale uczestnicy pisali je na miejscu. Zatem kreatywność i dobry styl siódmoklasisty zyskały uznanie jury, skoro Michał stanął na najwyższym stopniu podium!

  Rozstrzygnięcie 13 Dolnośląskiego Turnieju Młodych Recenzentów pod hasłem „NA ROZGRZEWKĘ KSIĄŻKA – Mistrzowie literatury (na start!)” zorganizowanego w ramach

  XVI Dolnośląskich Spotkań Pisarzy z Młodymi Czytelnikami „Z książką na walizkach” również przyniosło dobre dla Michała wieści – zajął I miejsce, a w nagrodę otrzymał nie co innego, tylko walizkę… W czasie wakacyjnych wypraw zmieści się w niej z pewnością niejedna książka!

  Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych literackich sukcesów!

 • Konkurs plastyczny “Bezpieczne wakacje”

  Konkurs plastyczny “Bezpieczne wakacje”

  W ramach Szkolnego Programu Wychowawczo – Profilaktycznego, samorząd klas I – III, którego opiekunkami są panie: Halina Styrna i Anna Worobiec, zorganizował konkurs plastyczny pod tytułem „Bezpieczne wakacje”.Celem konkursu było: świadome unikanie przez uczniów sytuacji zagrażających zdrowiu, prawidłowa ocena zachowań własnych i innych.

  Na konkurs wpłynęło wiele interesujących prac ukazujących bezpieczne miejsca i różne ciekawe sposoby spędzania czasu wolnego. 

  Laureaci konkursu to:

  I miejsce Roksana Majewska kl.2b

                   Nikola Sawicka kl.3a

  II miejsce Martyna Kępa kl.2b

                    Nikola Kwiatkowska kl.3a

  III miejsce Maja Witkowska kl.1b

                     Wanda Lencewicz kl.2c

  Uczniowie wykonali prace pod kierunkiem pań: Edyty Gągały, Jolanty Makowskiej – Wróbel, Haliny Styrny i Anny Worobiec.

   

  Laureatom i ich opiekunom gratulujemy, a wszystkim uczniom życzymy bezpiecznych wakacjii pełnych ciekawych przygód.

 • Warsztaty z weterynarzem w ramach akcji „Spotkania z ciekawym człowiekiem”

  Warsztaty z weterynarzem w ramach akcji „Spotkania z ciekawym człowiekiem”

  14 czerwca w ramach integracji międzyszkolnej trzy zaprzyjaźnione klasy ze szkół świdnickich: 2b ze SP nr 6 pod opieką Pani Anny Worobiec oraz 2a i 2 c ze   nr 105 pod opieką p. Danuty Mrugały, p. Anny Ambroszkiewicz, p. E. Król i p. M. Kiszeckiej- Dekowskiej spotkały się podczas warsztatów z weterynarzem zorganizowanych na terenie SP nr 105 w Świdnicy.

   

  Dużą niespodziankę sprawiła wizyta 2 weterynarzy p. Elżbiety Kwiatek i p. Magdaleny Bernasińskiej. Celem spotkania było poznanie pracy weterynarza i zdobycie wiedzy na temat dbania i pielęgnowania zwierząt domowych.

                 

  Podczas spotkania Pani doktor opowiedziała dzieciom na czym polega jej praca oraz uświadomiła, że zwierzęta, tak jak ludzie też chorują. Omówione zostały zasady prawidłowego żywienia pupili oraz w jaki sposób należy dbać o ich higienę. Pani weterynarz przyniosła ze sobą podstawowy sprzęt lekarski, dzięki czemu dzieci przez moment mogły wcielić się w rolę lekarza i poczuć się jak prawdziwy weterynarz. Dużą frajdą była możliwość posłuchania jak bije serce psa oraz zaobserwowanie jak zachowują się jego oczy podczas badania.

   

  Uczniowie brali aktywny udział w spotkaniu zadając mnóstwo pytań, jednak największą atrakcją okazało się głaskanie i ćwiczenia praktyczne z psem-suczką 5 miesięczną Shenzi, której imię pochodzi z „Króla Lwa”.

   

  Na koniec dzieci w podziękowaniu za przeprowadzenie ciekawych zajęć wręczyły dyplom z mottem „Jedynie prawdziwy człowiek zauważy potrzeby innego człowieka, jedynie człowiek wielkiego serca wyciągnie doń pomocną dłoń”.

   

  Tego typu zajęcia oparte na bezpośrednim kontakcie, obserwacji, doświadczeniach, badaniu i przeżywaniu powodują niesamowitą radość u dzieci, ale także wiele uczą. Oby więcej spotkań z tak wspaniałymi ludźmi z pasją.

 • Liga Niezwykłych Umysłów

  Liga Niezwykłych Umysłów

  10.06.2019 odbyło się uroczyste zakończenie projektu Liga Niezwykłych Umysłów w auli Politechniki Wrocławskiej. Uczeń klasy 3a Michał Bortkiewicz zdał i otrzymał certyfikat z języka C++.

 • Projekt czytelniczy “Lubię czytać”

  Projekt czytelniczy “Lubię czytać”

  W ciągu całego roku szkolnego realizowany był projekt z edukacji polonistycznej „Lubię czytać”. W projekcie brała udział klasa 0 pod kierunkiem p. Aleksandry Ciszak, klasy 1b i 2d pod opieką p. Haliny Styrny.Celem projektu było:-wskazanie na ważną rolę książek w życiu człowieka

  -zachęcenie uczestników do podejmowania różnorodnych działań w ramach szkolnego projektu czytelniczego

  -stwarzanie uczniom różnych sytuacji i warunków umożliwiających obcowanie z książką

  Realizując różnorodne zadania zawarte w projekcie edukacyjnym zwracana była uwaga na to, aby zachęcić dzieci do czytania książek, uczenie szacunku do książek, jako ważnego źródła wiedzy.  Poprzez obcowanie z książką dzieci poszerzały swoje słownictwo, pogłębiały wiedzę i rozwijały wyobraźnię.

  W ramach projektu organizowane były w szkole konkursy i przedsięwzięcia. Uczniowie czytali wybrane książki, recytowali wiersze, śpiewali o książkach, wykonywali prace plastyczne pod hasłem „Okładka ulubionej książki”, „Zakładka do książki” i „Książka na wakacje”, rozwiązywali zagadki i rebusy.

  •  Dużym zainteresowaniem cieszyły się książeczki robione na zajęciach do czytanych utworów, które następnie były eksponowane w sali i na korytarzu. Dzieci czytały fragmenty książek, prezentowały wiersze na zajęciach czytelniczych w Miejskiej Bibliotece Publicznej i tam odbył się drugi etap konkursu plastycznego „Okładka ulubionej książki”. Występ artystyczny dzieci z przedstawieniem „Mole książkowe”- uroczystość „Pasowanie na Czytelnika”
  • Udział uczniów w imprezie miejskiej „Mistrzowie Literatury dzieciom”, w XIV dolnośląskich spotkaniach z młodymi czytelnikami i w konkursie pod hasłem „Z książką na walizkach”- występ artystyczny

  W dniu 12 czerwca został rozstrzygnięty konkurs plastyczny zorganizowany dla dzieci biorących udział w projekcie, będący propozycją do czytania podczas wolnego czasu „Książka na wakacje”. 

  Laureaci

  I miejsce Maja Witkowska kl. 1b

  II miejsce Alicja Ziomek i Aleksandra Przychocka kl. 2d

  III miejsce Oliwia Kurzawa i Szymon Kuik kl. 0

  Podsumowaniem projektu było odtwarzanie wierszy znanych autorów i słuchanie fragmentów audiobooków. Największe wrażenie wywarły śpiewane utwory Juliana Tuwima i Jana Brzechwy. Dzieci świetnie się przy nich bawiły. Są różne sposoby zachęcania dzieci do czytania i warto je stosować. Efekty wkrótce będą.

                                                                                                       Opracowała Halina Styrna

 • Dominacja SP6 !

  Dominacja SP6 !

  Podczas czerwcowego Pikniku Sportowego zostały rozdane nagrody i puchary na zakończenie tegorocznej edycji sportowego “Współzawodnictwa szkolnego 2018-2019” świdnickich szkół podstawowych i gimnazjalnych, w których nasza szkoła zdobyła I miejsce - zrówno w kategorii dziewcząt i chłopców!

  Przez cały rok szkolny rozegranych zostało łącznie 51 konkurencjach (25 dla dziewcząt i 26 dla chłopców), wzięło w nich udział przeszło 2500 uczestników (1238 dziewcząt i 1318 chłopców).

  Nasza szkoła otrzymała nagrodę w wysokości 500 zł na zakup sprzętu sportowego. Równocześnie zostali wyróżnieni najlepsi sportowcy z każdej szkoły. U nas nagrodę otzrymała Agnieszka Piechurska i Bartosz Doliński.

  Końcowa klasyfikacja "Współzawodnictwa szkolnego 2018-2019":

  Dziewczęta:
  1. SP 6 – 196 pkt
  2. SP 105 – 174 pkt
  3. SP 4 – 160 pkt
  4. SP 1 – 105 pkt
  5. SP 2 – 102 pkt
  6. SP 8 – 84 pkt
  7. SP 315 – 66 pkt
  8. NSP Bliżej Dziecka – 33 pkt
  NK – SP Społeczna – 14 pkt
  NK – NKSP Caritas – 8 pkt

  Chłopcy:
  1. SP 6 – 218 pkt
  2. SP 4 – 173 pkt
  3. SP 1 – 155 pkt
  4. SP 105 – 153 pkt
  5. SP 8 – 105 pkt
  6. SP 315 – 72 pkt
  7. SP 2 – 56 pkt
  8. NSP Bliżej Dziecka – 30 pkt
  NK – SP Społeczna – 14 pkt
  NK - SP Caritas – 12 pkt

 • Warsztaty szkoleniowe „Mały Ratowniczek –bezpieczne wakacje”

  Warsztaty szkoleniowe „Mały Ratowniczek –bezpieczne wakacje”

  Jak co roku w Szkole Podstawowej nr 6 jest realizowany projekt edukacyjny „Ratujemy i uczymy ratować”. Został on zainicjowany przez Program Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej p. Anna Worobiec i p. Halina Styrna po odbyciu kursu „Ratujemy i uczymy ratować” przeprowadziły w czerwcu 2019 roku w klasach I-III zajęcia warsztatowe pod nazwą „Mały Ratowniczek- bezpieczne wakacje”.

   

  Zajęcia dotyczyły utrwalenia zasad udzielania pierwszej pomocy podczas wypadku, omdlenia, oparzeń, stłuczeń, zwichnięć, otarcia skóry, krwawienia z nosa, użądleń owadów.

   

  W związku ze zbliżającymi się wakacjami dzieci przypomniały sobie i utrwaliły podstawowe numery telefonów służb ratowniczych w Polsce: 997, 998, 999 i 112.

   

  Następnym zadaniem było przeprowadzenie symulowanej rozmowy telefonicznej mającej na celu zawiadomienie o niebezpieczeństwie, w której dzieci:

  · przedstawiały się,

  · udzielały informacji o miejscu zdarzenia albo własnym adresie,

  · rodzaju niebezpieczeństwa.

  Na warsztatach uczniowie nauczyli się podstawowych czynności ratujących życie:

  1. Sprawdzanie przytomności.
  2. Bezpieczeństwo osoby poszkodowanej.
  3. Wzywanie pomocy.
  4. Sprawdzanie oddechu.
  5. Pozycja boczna poszkodowanego.
  6. Oddechy ratownicze.

  Warsztaty miały charakter profilaktyczny, których celem było wykształcenie u dzieci świadomej umiejętności radzenia sobie w sytuacjach, w których zależy od nas czyjeś życie, a przede wszystkim w sytuacjach podczas zbliżających się wakacji.

 • Akcja czytelnicza „Z książką na walizkach”

  Akcja czytelnicza „Z książką na walizkach”

  8 czerwca na Świdnickim Rynku odbył się finał XVI edycji akcji „Z ksiązką na walizkach” czyli Dolnośląskich Spotkań Pisarzy z Młodymi Czytelnikami. Jest to największa impreza promująca czytelnictwo wśród dzieci i młodzieży na Dolnym Śląsku. Biorą w niej udział wybitni twórcy literatury dziecięcej, ilustratorzy oraz wydawcy. Hasło tegorocznych spotkań brzmiało ”Mistrzowie literatury dzieciom”.

   

  Nasza szkoła z powodzeniem przystąpiła do kilku konkursów:

  - „Maraton słowa” bieg promujący książkę i czytelnictwo

  - „Na rozgrzewkę książka” konkurs literacki i plastyczny na recenzję oraz ilustrację ksiązki o tematyce sportowej,

  - „Mój mistrz literatury” konkurs plastyczny reklamujący twórczość wybranego pisarza

   

  Największym osiągnięciem było zdobycie przez grupę teatralno – wokalną „Wesołe Żabki” I nagrody za prezentację sceniczną o pisarce Agnieszce Frączek pt. „Lokomotywa Pani Agnieszki”. Zespół w składzie: Krzysztof Barcik, Milena Strugała, Kalina Zięcina, Aleksandra Przychodzka, Szymon Pałka i Natalia Jasionowicz pod opieką pań: Michel, Styrny, Worobiec i Puczko pojadą na wycieczkę niespodziankę zorganizowaną przez MBP w Świdnicy.

 • Wycieczka do Zagrody Kraszowickiej

  Wycieczka do Zagrody Kraszowickiej

  Ostatnie dni roku szkolnego to czas wycieczek szkolnych. Uczniowie z klasy Ia odwiedzili gospodarstwo agroturystyczne „Zagroda Kraszowicka”, aby poznać uroki życia w dawnej wsi i uczestniczyć w produkcji podpłomyków. Warsztaty pokazały dzieciom, jak kiedyś uprawiano zboże, wytwarzano mąkę, wypiekano chleb i jak smakowały podpłomyki, które w dawnych czasach były przysmakiem najmłodszych mieszkańców wsi. Upieczone w piecu chlebowym małe chlebki bardzo smakowały uczniom i szybko zniknęły ze stołów.

  Na koniec spotkania każdy uczestnik warsztatów otrzymał dyplom i tytuł młodszego piekarza. Wiele radości dało też dzieciom zwiedzanie zagród ze zwierzętami hodowlanymi i bezpośredni kontakt z owcami, królikami, kozami, kurami i indykami.  Dzieci uczestniczyły również w zagrodzie w wesołych zabawach ruchowych i zręcznościowych, takich, w jakie niegdyś bawili się ich rówieśnicy: przeciągali linę, skakali w workach, rzucali podkowami do wiadra, zbijali drewniane zajączki. Ruch na świeżym powietrzu to jest to, co dzieci lubią najbardziej!

 • Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Biegu na orientację

  Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Biegu na orientację

  4 czerwca w Parku Młodzieżowym w Świdnicy, odbyły się Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Biegu na orientację, w ramach projektu “Orientuj się w Świdnicy”.

  W zawodach wzięło udział ponad 230 zawodników z 5 szkół podstawowych, w tym ponad 50 naszych uczniów. Rywalizacja prowadzona była w 10 kategoriach. Nasi uczniowie poradzili sobie znakomicie. Zarówno w kategorii K4, jak i M5, K5, K6, M6, i K7 uczniowie naszej szkoły stanęli na podium.

  Zdobyte miejsca:

  kategoria K4: I miejsce -Maja Długołęcka kl. 4c

  kategoria K5: I miejsce - Daria Krzyśpiak k.l 5d

  kategoria M5: II miejsce - Adrian Mech kl. 5d

  kategoria K6: I miejsce - Julia Niezgoda kl. 6b, II miejsce - Amelia Trelewska kl. 6b

  kategoria M6: III miejsce - Hubert Jasinowski kl. 6b

  kategoria K7: II miejsce - Aleksandra Garycka kl. 7b

 • Siatkówka plażowa dziewcząt

  Siatkówka plażowa dziewcząt

  31 maja na boiskach OSiR Świdnica zostały rozegrane międzyszkolne zawody w siatkówkę plażową. Naszą szkołę reprezentowała drużyna dziewcząt w składzie: Hanna Gągała, Natalia Lisowska i Aleksandra Skóra. Dziewczęta zajęły III miejsce. Najlepszą zawodniczką została Hania!

  Gratulacje!

 • Szkoła Mistrzów Programowania

  Szkoła Mistrzów Programowania

  Konkurs PIX 2019 - Ogólnopolskie Szkolne Mistrzostwa w Programowaniu - zorganizowany po raz pierwszy w maju 2019 → multimedialny konkurs dla dzieci i młodzieży z całej Polski. Został on przeprowadzony za pośrednictwem aplikacji www.pixblocks.com. 

  Celem konkursu było zachęcenie uczniów do nauki programowania oraz popularyzacja jej w szkołach.Do finału zakwalifikowali się uczniowie klasy 3a: Michał Bortkiewicz, Joanna Cichocka, Tomasz Sierzputowski, Kornelia Zarębińska.Laureatami konkursu zostali: Michał Bortkiewicz i Tomasz Sierzputowski.

 • Zdrowo odżywiam się

  Zdrowo odżywiam się

  W ramach Szkolnego Programu Wychowawczo – Profilaktycznego odbył się konkurs plastyczny dla klas I-II pt. „Zdrowo odżywiam się”.  Cele konkursu to: kształtowanie u uczniów postawy prozdrowotnej i zdrowego stylu życia, nabywanie prozdrowotnych przyzwyczajeń i nawyków. 

  Uczniowie wykonali ciekawe prace.  Wykazali, że są świadomi tego, co trzeba jeść, aby być zdrowym. Spośród wielu interesujących prac wybrane zostały prace uczniów, które zyskały uznanie komisji.

  Laureaci

  Nagrody: Maja Pazdur – opiekun p. Elżbieta Rasiewicz

                    Martyna Kępa – opiekun p. Anna Worobiec

                    Zofia Malczyk – opiekun p. Halina Styrna

  Wyróżnienia: Zuzanna Uhryn – opiekun p. Joanna Antoniak

                           Maja Pazdur – opiekun p. Elżbieta Rasiewicz

                           Anna Duszyńska – opiekun p. Anna Worobiec

                           Alicja Ziomek – opiekun p. Halina Styrna

  Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!Konkurs i wystawę prac zorganizowała p. Halina Styrna.

 • Sukces Oli

  Sukces Oli

  Z radością informujemy o tym, że uczennica klasy 2d Aleksandra Przychocka w XIV Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym “Las i jego mieszkańcy” zajęła III miejsce. Konkurs został zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 315 w Świdnicy. Aleksandra swoją pracę wykonała pod kierunkiem p. Haliny Styrny. 

  To kolejny sukces uczennicy, której życzymy dalszych sukcesów. Gratulujemy!

strona:

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa nr 6 im. Tysiąclecia Państwa Polskiego w Świdnicy
  58-100 Świdnica
  ul. Wodna 5-7 (budynek A)
  ul. Jodłowa 21 (budynek B)
 • 74 852 05 85 - budynek ul. Wodna
  74 852 31 29 - budynek ul. Jodłowa

Galeria zdjęć