• Skład Rady Rodziców

        • Rada Rodziców 2020/21

          Klasa

          Imię i nazwisko

          funkcja

          0a

          Ewelina Michalik

          CZŁONEK

          0b

          Anna Brożek

          CZŁONEK

          1a

          Łukasz Soboczyński

          CZŁONEK

          1b

          Ewa Chmielewska

          CZŁONEK

          1c

          Magdalena Korona

          CZŁONEK

           2a

          Magdalena Rataj

          CZŁONEK

          2b

          Natalia Bartkowska

          CZŁONEK

          2c

          Małgorzata Łuksin

          CZŁONEK

          2d

          Aneta Feldy

          CZŁONEK

          3a

          Anna Filip

          CZŁONEK

          3b

          Magdalena Włudyka

          KOMISJA REWIZYJNA

          3c

          Agnieszka Zając

          CZŁONEK

          3d

          Katarzyna Kaczor

          KOMISJA REWIZYJNA

          4a

          Katarzyna Sroka

          CZŁONEK

          4b

          Lesław Majewski

          CZŁONEK

          4c

          Ilona Trela

          CZŁONEK

          4d

          Małgorzata Mróz

          CZŁONEK

          5a

          Bogdan Grądowy

          CZŁONEK

          5b

          Jarosław Czernomordy

          CZŁONEK

          6a

          Renata Walentowska

          CZŁONEK

          6b

          Beata Samborska

          Z-CA PRZEWODNICZĄCEJ RR

          6c

          Grzegorz Adamski

          CZŁONEK

          6d

          Piotr Szczepański

          CZŁONEK

          6e

          Rafał Jaroszewski

          CZŁONEK

          6f

          Magdalena Rataj

          CZŁONEK

          7a

          Anna Filip

          CZŁONEK

          7b

          Sylwia Marciniak

          PRZEWODNICZĄCA RR

          7c

          Krzysztof Kołodziejczyk

          CZŁONEK

          7d

          Anna Jurkiewicz

          CZŁONEK

          7e

          Sylwia Staszak

          SEKRETARZ

          8a

          Edyta Bogacz

          CZŁONEK

          8b

          Katarzyna Jasinowska

          CZŁONEK

          8c

          Benedykt Sauter

          KOMISJA REWIZYJNA

          8d

          Anna Pietryka

          CZŁONEK

    • Kontakty

      • Szkoła Podstawowa nr 6 im. Tysiąclecia Państwa Polskiego w Świdnicy
      • sekretariat-wodna@sp6.swidnica.pl
      • magda.werner@vp.pl
      • 74 852 05 85 - budynek ul. Wodna 74 852 31 29 - budynek ul. Jodłowa
      • 58-100 Świdnica ul. Wodna 5-7 (budynek A) ul. Jodłowa 21 (budynek B)
      • v.skibicka.dyrektor@sp6.swidnica.pl
      • d.zurman.z-cadyrektora@sp6.swidnica.pl m.eszwowicz.z-cadyrektora@sp6.swidnica.pl v.zapart@sp6.swidnica.pl
    • Logowanie