• Świąteczne wierszyki
     • Świąteczne wierszyki

      16.12.2021

      W naszej szkole panuje już świąteczny nastrój. Piękne choinki i zimowo-świąteczne dekoracje przybliżają nas do Świąt Bożego Narodzenia. W takim nastroju w dniu 9 grudnia został zorganizowany dla klas I-III Szkolny Konkurs Recytatorski pod hasłem „Świąteczne wierszyki”. Celem konkursu było kultywowanie tradycji świątecznych, rozwijanie wrażliwości na piękno poezji, stworzenie możliwości prezentowania własnych umiejętności.

      Każdy uczestnik musiał zaprezentować wybrany przez siebie utwór o charakterze świątecznym.

      Oceniany był dobór wiersza do możliwości wykonawczych uczestnika, interpretacja utworu, ekspresja i ogólny wyraz artystyczny.

      Uczniowie wykazali się bardzo dobrym przygotowaniem i talentami.

      Jury postanowiło nagrodzić i wyróżnić uczestników:

      I miejsce Michalina Lipiecka i Julia Gorgoń

      II miejsce Martyna Prokop i Gabriela Sasnal

      III miejsce Marcel Jaźwik i Magdalena Wyszyńska

      Wyróżnienie Zoja Satała

      Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody. Gratulacje dla uczniów przekazały organizatorki konkursu, panie Halina Styrna i Anna Worobiec.

    • Warsztaty czytelnicze klasy 2c w Miejskiej Bibliotece
     • Warsztaty czytelnicze klasy 2c w Miejskiej Bibliotece

      14.12.2021

      14 grudnia 2021r. klasa 2c uczestniczyła w warsztatach czytelniczych w Miejskiej Bibliotece w Świdnicy. Spotkanie rozpoczęło się od przeczytania przez panią bibliotekarkę fragmentu książki pt. "Nowa praca Świętego Mikołaja". Dzieci wygodnie rozłożyły się na pufach , uważnie słuchały, a następnie odpowiadały na pytania pani do treści.

      W kolejnej części warsztatów dzieci zostały podzielone na drużyny i stały się testerami prezentów od św. Mikołaja. Dzieci otrzymały tajemnicze koperty z poleceniami. Grupy odczytały treść i rozpoczęły wypełnianie zadań.

      Dzieci tworzyły obrazek przy pomocy specjalnych kodów na dużej macie, sterowały robotem Dashem wydając mu komendy, kolorowały obrazki świąteczne, które potem w specjalnej aplikacji komputerowej ożyły, układały puzzle multimedialne.

      Najwięcej entuzjazmu wzbudziło jednak zadanie z grą na nietypowych instrumentach. Dzieci przy pomocy specjalnych muzycznych kodów uderzały w banana, jabłko, nożyczki, łyżkę i plakietkę, które podłączone były specjalnymi kabelkami do tabletu. Odpowiedni nacisk ręki na dany instrument powodował, że słychać było znane dzieciom melodie jak "Wlazł kotek na płotek" czy "Odę do radości".

      Zajęcia fantastyczne, angażujące różne zmysły, kreatywne i pobudzające wyobraźnię dzieci, a prowadzący niezwykle otwarci, pomocni i zachęcający dzieci do podejmowania działań. 2c wspaniale spędziła czas w świdnickiej bibliotece.

      Wychowawczyni - Jolanta Makowska - Wróbel

    • Wycieczka klas 5a i 5c
     • Wycieczka klas 5a i 5c

      14.12.2021

      Piątoklasiści udali się dziś do Wrocławia w poszukiwaniu świątecznych prezentów i słynnych krasnali. Jarmark Bożonarodzeniowy przywitał nas ogromną choinką, mieniącymi się światełkami oraz kulinarnymi atrakcjami. Dodatkowo zwiedziliśmy Muzeum Iluzji, gdzie na chwilę daliśmy się oszukać złudzeniom oraz poznaliśmy historię najciekawszych miejsc we wrocławskim Rynku.

       

    • Świąteczny konkurs muzyczny
     • Świąteczny konkurs muzyczny

      14.12.2021

      W niecodziennym świątecznym klimacie zebrało się 15 uczestników, którzy wzięli udział w konkursie muzycznym. Nosił on tytuł „Polskie kolędy”, a skierowany  był do dzieci z klas I-III. Celem konkursu było zaktywizowanie uczniów do znalezienia i zaprezentowania w dowolny sposób kolędy, odwoływanie się do polskiej tradycji śpiewania kolęd, rozwijanie swojego talentu.
      Każdy z uczestników przygotował inną kolędę i w różny sposób ją wykonał. Były popisy wokalne, tańce i gra na instrumentach: gitarze i flecie. Komisja miała trudny wybór.
      Laureaci konkursu to:

      I miejsce zespół „Różyczki” – klasa 2a

      II miejsce Laura Kania – klasa 3c        

                        zespół – klasa 2b

      III miejsce Hanna Suszek – klasa 3c

                         zespół „Violinki” – klasa 3d

      Wyróżnienia: zespół – klasa 1b

                               zespół – klasa 3d

      Śpiewanie i granie kolęd to piękna polska tradycja  zapowiadająca święta Bożego Narodzenia. Za radość płynącą ze słuchania i wzruszenia dziękują organizatorki konkursu , panie Halina Styrna i Anna Worobiec.

       

       

    • Świąteczna wycieczka 2b i 2c
     • Świąteczna wycieczka 2b i 2c

      14.12.2021

      Z okazji Mikołajek i nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia 13 grudnia 2021 r. uczniowie klasy 2b i 2c ze SP nr 6 w Świdnicy wraz z opiekunami p. A. Worobiec, p. J. Makowską -Wróbel, p. S. Komorowską i p. R. Jóżwicką wybrali się na wycieczkę do Centrum Nauki i Sztuki Starej Kopalni w Wałbrzychu.

      Uczniowie zwiedzali zespół naziemnych budowli górniczych oraz trasę podziemną, które należały niegdyś do kompleksu Kopalni Węgla Kamiennego „Julia”. W trakcie zwiedzania obiektu mieli okazję zapoznać się z historią wałbrzyskiego górnictwa, jak również poznać warunki pracy górników. Ogromne zainteresowanie wśród uczniów wzbudziła hala produkcyjna, w której mogli zobaczyć prawdziwe narzędzia i maszyny wykorzystywane do pracy w górnictwie, przejście chodnikiem podziemnym oraz poznanie krótkiej historii dotyczącej patronki górników – św. Barbary.

      Dużo emocji wzbudziło u dzieci świąteczne odkrywanie Starej Kopalni. Uczniowie ubrani w mikołajkowe czapki otrzymali świąteczne skarpety i radośnie wyruszyli na poszukiwania cukierków. Dzieci znajdowały słodkie skarby w różnych miejscach w trakcie wycieczki. Poprzez zabawę i pozytywną rywalizację uczyli się zasad współpracy oraz zostali wprowadzeni

      w świąteczną atmosferę. Po zwiedzaniu kopalni dzieci aktywnie brały udział w świątecznych warsztatach ceramicznych w Centrum Ceramiki Unikatowej. Każdy mógł wykazać się kreatywnością podczas malowania i dekorowania gipsowych ozdób pod choinkę. To była bardzo ciekawa wycieczka! Okazała się wspaniałą niespodzianką i niezapomnianą przygodą. Chętnie tu jeszcze kiedyś powrócimy!

    • Szlachetna Paczka
     • Szlachetna Paczka

      12.12.2021

      Uwaga! Uwaga!

      Szlachetna Paczka umieszczona!

      Szanowni Państwo! Kochane Dzieciaki! Koleżanki i Koledzy! Wszystkim razem i każdemu z osobna, bardzo mocno dziękujemy w imieniu pana Krzysztofa i własnym. Wszystkie potrzeby wyszczególnione przez wolontariuszy zostały zapewnione. Dzięki Wam i nam, pan Krzysztof będzie miał cudowne święta. Kurtka pasuje. Kanapa w drodze. Pościel, poducha i kołdra czekają na kanapę. Wymarzony prezent dostarczony. Szczęścia, które widzieliśmy na twarzy naszego podopiecznego, nie sposób opisać. Przekazujemy Wam uściski i filmową relację, Sami zobaczcie jak było. Dziękujemy!

      Agnieszka Figiela

      Edyta Gągała

      Joanna Antoniak

      Kinga Hydzik

      Magdalena Noceń z wolontariuszami SP6

    • Mikołajkowe Zawody Pływackie
     • Mikołajkowe Zawody Pływackie

      09.12.2021

      7 grudnia odbyły się Mikołajkowe Zawody Pływackie. Reprezentacja Szóstki popłynęła po 5 złotych medali i 3 brązowe.

      Na najwyższym podium stanęli: Weronika Siejka, Daniel Gut, Kacper Witaszczyk, Tomasz Wiśniewski, Julia Gorgoń.

      Trzecie miejsce w swoich kategoriach zajęli Franciszek Kołakowski i Antek Polonioszek oraz Hania Czarna.

      Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

    • Mikołajki w 3c
     • Mikołajki w 3c

      07.12.2021

      Uczniowie z klasy 3c wraz z p. Haliną Styrną, postanowili „tropić” Mikołaja. Ubrani w czerwone stroje i piękne czapki rozmawiali o świętym pochodzącym z Dalekiego Wschodu. Specjalnie dla Mikołaja uczyli się piosenki i ją głośno wyśpiewali. Rozmowy i zabawy zachęciły uczniów do „tropienia” świętego, więc uważnie rozglądali się w tym dniu. Było Mikołajkowo i zabawnie.

      opracowanie: Halina Styrna

    • Mikołajkowe zajęcia na świetlicy
     • Mikołajkowe zajęcia na świetlicy

      07.12.2021

      W grupie świetlicowej p. Haliny Styrny odbyły się niecodzienne zajęcia, bo Mikołajkowe, na których dominował kolor czerwony. Uczniowie z klasy 2a i 3d rozmawiali o tym, skąd pochodzi tradycja mikołajkowa. Dowiedzieli się o tym, że św. Mikołaj to biskup pochodzący z miejscowości Mira w Azji, a wsławił się cudami i pomocą biednym i potrzebującym. Podrzucał im prezenty.
      Dzieci pięknie zaśpiewały  piosenkę o wędrującym św. Mikołaju i recytowały wierszyki. Każdy musiał ozdobić Mikołaja świątecznie, za co otrzymał cukierka. Uczniowie świetnie się bawili i chętnie pozowali do pamiątkowych zdjęć.   

       

      opracowanie: Halina Styrna

    • Mikołajki w zerówce
     • Mikołajki w zerówce

      07.12.2021

      6 grudnia to dzień szczególny, właśnie w tym dniu wszystkie dzieci czekają na prezenty od Świętego Mikołaja. Tak też było w naszym oddziale przedszkolnym. W oczekiwaniu na to wydarzenie, dzieci za pomocą odpowiedniej sekwencji kolorów zakodowały trasę dla robota Ozobot. Nie była to jednak zwykła trasa, a trasa w kształcie kogoś, kto jest dzieciom bardzo bliski i na kogo czekają cały rok. Niestety w tym roku Mikołaj bardzo się spieszył, zostawiając prezenty w sali obok. Tylko dźwięk dzwoneczków rozchodził się w pobliżu... Dzień ten był pełen zabaw i pozytywnych wrażeń.

       

    • Mikołajki w klasach 1-3
     • Mikołajki w klasach 1-3

      06.12.2021

      Hou! Hou! Hou!  Samorząd klas I-III zorganizował akcję „Czapka Świętego Mikołaja”.

      6 grudnia 2021 r. każdy z nas mógł zostać Świętym Mikołajem zakładając niezwykłą świąteczną czapkę.  Uczniowie klas I-III wraz z wychowawcami wzięli aktywny udział w klasowych zabawach  mikołajkowychNa korytarzach dominował czerwony kolor. Wszystkie dzieci ubrały się świątecznie i założyły czapki mikołajkowe. 

      Dzieci niezapomnianą przygodę z Mikołajem zaczęły  od napisania ciekawych i pięknie ozdobionych  listów, w których wyraziły swoje najskrytsze marzenia dotyczące prezentów, które chciałyby dostać. Następnie uczniowie obejrzeli prezentację multimedialną „Wiadomość od Mikołaja” oraz „Pozdrowienia od św. Mikołaja”. Następnie posłuchali historii o biskupie Mikołaju. Wielu emocji dostarczyło rozwiązywanie zagadek.

      Dzieci radośnie zaśpiewały piosenkę „Zima, zima, pada , pada śnieg”.  Następnie malowały, ulepiły z plasteliny lub wykonały z tektury postać Mikołaja. Dużo radości sprawiał mikołajkowy pokaz  mody uczniów przebranych w różne postacie: Mikołaja, reniferów oraz elfów symbolizujących  dziecięce marzenia. Na koniec odwiedził nas prawdziwy Św. Mikołaj.  Był to dzień pełen wrażeń. Miłym akcentem było pokazywanie otrzymanych prezentów. Wesołą zabawę uwidoczniliśmy na załączonych zdjęciach.

      Opracowała Anna Worobiec.

    • Mikołaj i warsztaty świąteczne w klasie 1b
     • Mikołaj i warsztaty świąteczne w klasie 1b

      06.12.2021

      6 grudnia jest od wielu lat dniem, w którym w naszej szkole podtrzymujemy mikołajkową tradycję.

      Już od samego rana uczniowie klasy 1b ubrani na czerwono, w pięknych mikołajkowych czapkach wyczekiwali na prezenty od św. Mikołaja.

      W tym roku Mikołaj zdecydował, że prezenty dotrą do dzieci drogą pocztową. Jaka była radość, gdy ogromna paczka dotarła do naszej klasy! W podziękowaniu za upominki uczniowie wykonali prace plastyczne przedstawiające portret św. Mikołaja.

      Tego dnia klasa 1b urządziła w klasie warsztaty świąteczne, w ramach których uczniowie ozdabiali pierniki na choinkę oraz wzięli udział w klasowym konkursie recytatorskim pt.,, Idą Święta".

      Wszyscy zostali laureatami konkursu oraz nagrodzeni nie tylko adekwatną oceną ale i pamiątkowym dyplomem.

      To były wyjątkowe mikołajki!

       

      Wychowawca klasy: Joanna Antoniak

    • Mikołajki w 1a
     • Mikołajki w 1a

      06.12.2021

      6 grudnia do klasy 1a zawitał cudowny gość - Święty Mikołaj.

       

      Witamy Ciebie Staruszku Święty,

      Coś przyszedł do nas z wysokiego nieba.

      Wiemy, że kochasz wszystkie dzieci,

      Że Ciebie Święty, też kochać trzeba.

       

      Psocimy czasem, lecz nie ze złości,

      Więc prosimy dzisiaj nam to wybaczyć,

      I w dowód swojej wielkiej miłości,

      Na wszystkie dzieci tutaj popatrzeć.

       

      Święty sprawił dzieciom dużo radości wręczył każdemu dziecku paczkę z prezentami. Bardzo dziękujemy za odwiedziny i do zobaczenia za rok.

    • Mikołajki dla schroniska
     • Mikołajki dla schroniska

      06.12.2021

      Mikołajki to dobry czas, żeby obdarować naszych czworonożnych przyjaciół ze schroniska dla zwierząt.

      Chcemy, by było im ciepło i aby ich brzuszki zawsze były pełne.

      Zadbały o to dzieci ze świetlicy Szkoły Podstawowej nr 6 w Świdnicy wraz z wychowawcami i nauczycielami klas 1-3.

    • Spotkanie z dietetykiem dla klas czwartych
     • Spotkanie z dietetykiem dla klas czwartych

      02.12.2021

      Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Zaspokaja ono 25% dziennego zapotrzebowania na energię. Niestety coraz częściej zapracowani Polacy jedzą w biegu lub w ogóle rezygnują ze śniadania, w tym z przygotowywania zdrowej przekąski dla swoich dzieci do szkoły. Także drugie śniadanie to dla dziecka bardzo ważny posiłek. W okresie szkolnym ze względu na szybki rozwój fizyczny i psychiczny dzieci potrzebują przede wszystkim energii. Właściwie przygotowane drugie śniadanie bogate w węglowodany, wapń, żelazo, cynk, witaminy z grupy B i kwasy tłuszczowe (głównie omega- 3) daje dziecku siłę, zapał do nauki i aktywność fizyczną. Niedobór tych składników powoduje u dzieci w wieku szkolnym drażliwość, nerwowość oraz problemy z koncentracją.

      Z tego też powodu zorganizowaliśmy, 2.12.2021r, dla uczniów klas czwartych spotkanie z panią dietetyk. Uświadomiliśmy dzieciom o co tak naprawdę chodzi w racjonalnym odżywianiu. Wierzymy, że dobre przyzwyczajenia żywieniowe wprowadzone w dzieciństwie naturalnie przenoszone są w dorosłość, dlatego tak ważna jest edukacja w tym zakresie .

      Zdrowe śniadanie to najlepsza inwestycja w zdrowie, jaką możemy zrobić codziennie rano dla siebie i swoich bliskich!

      Organizator: Małgorzata Sidoruk

    • Andrzejki na świetlicy
     • Andrzejki na świetlicy

      02.12.2021

      Takiej okazji jak wróżby z okazji Andrzejek nie mogła przeoczyć grupa świetlicowa z klasy 2a, 3d. Ten ludowy zwyczaj to nasza piękna tradycja, którą bardzo lubią młodsi i starsi. W końcu wróżenie w celu poznania przyszłych nowych kolegów i koleżanek, to świetna okazja do zabawy. Uczniowie dowiedzieli się jak dawniej wróżono i czemu służyły przepowiednie, a następnie sami wybierali wróżby poznając imię kolegi i koleżanki, miejsce poznania.

      Były też wróżby związane ze szkołą i dzieci losowały oceny, które będą zdobywać, co wywoływało mnóstwo śmiechu. Najwięcej emocji wywołało zdobywanie  ważnych informacji symbolicznie znajdujących się pod talerzykami. Salwy śmiechu, radości, a czasem zdziwienia wskazywały na wspaniałą atmosferę towarzyszącą zajęciom. Takich spotkań jak najwięcej twierdzą dzieci i ich opiekun p. Halina Styrna.

      opracowała Halina Styrna

    • Festiwal Nauk Matematyczno – Przyrodniczych
     • Festiwal Nauk Matematyczno – Przyrodniczych

      01.12.2021

      Zdrowe odżywianie i narastający w okresie pandemii problem otyłości oraz profilaktyka wobec dopalaczy  – to tematyka dwóch ciekawych spotkań uczniów klas 7 ze specjalistami: dietetykiem oraz pracownikiem Sanepid-u. Obie prelekcje odbyły się w ramach Festiwalu Nauk Matematyczno – Przyrodniczych w Szkole Podstawowej nr 6 w Świdnicy.

      Festiwal jest imprezą cykliczną. Jego celem jest pokazanie uczniom, że w przystępny i atrakcyjny sposób, wykorzystując własną naturalną ciekawość, mogą inaczej niż na „zwykłej” lekcji zgłębiać tajemnice i doskonalić umiejętności z zakresu matematyki, informatyki, przyrody i biologii, fizyki, chemii i geografii.

      „Gry logiczne”, „Matematyczne Andrzejki”, „Mój ulubieniec z trójkątów”, „Plan mojego miasta”,  „W świecie barw”, „Talerz zdrowego żywienia” – to niektóre tytuły zajęć dla dzieci i młodzieży z klas 4-8. W trakcie wybranych lekcji uczniowie samodzielnie lub w małych grupach czytali tekst ze zrozumieniem, poznawali własności liczb, obliczali wartości wyrażeń arytmetycznych i algebraicznych, ćwiczyli biegłość rachunkową oraz konstrukcje geometryczne, doskonalili umiejętności posługiwania się skalą, mapą, edytorem tekstu, wykonywali doświadczenia chemiczne i eksperymenty z fizyki, utrwalali ważne pojęcia z zakresu nauk matematyczno – przyrodniczych.

      Okazało się, że:

      • liczby w matematyce mają swoje magiczne oblicze, a pracownia matematyczna może stać się salonem wróżbiarskim,
      • figury matematyczne mogą posłużyć sportretowaniu ulubionego zwierzątka,
      • dzięki zabawie z balonami można zgłębiać prawa fizyki oraz badać właściwości substancji chemicznych,
      • pojęcie odczynu roztworu i skali pH można wykorzystać do stworzenia barwnej tęczy,
      • układanie zdrowego jadłospisu może być okazją do tworzenia kolorowych obrazów,
      • zwykły edytor tekstu Word można zamienić w edytor rozszyfrowujący najbardziej skomplikowane wzory matematyczne.

      Uczniowie z dużym zaangażowaniem i entuzjazmem wykonywali zadania i cieszyli się ze zdobytych przy tej okazji ocen.

      W ramach Festiwalu odbył się też przygotowany przez członków koła chemicznego z 8A  „ognisty” pokaz doświadczeń dla uczniów klas 6.

       

    • Moja mała ojczyzna. Baśnie i legendy Świdnickiego Grodu
     • Moja mała ojczyzna. Baśnie i legendy Świdnickiego Grodu

      01.12.2021

      Jak co roku klasy trzecie w listopadzie brały udział w zajęciach czytelniczych Moja mała ojczyzna. Baśnie i legendy świdnickiego grodu. W ramach zajęć realizowane były treści patriotyczne, które miały na celu przybliżenie uczniom historii naszego miasta i jego zabytków.

      Uczniowie poznali legendy i baśnie dotyczące miasta i sprawdzili swoją wiedzę poprzez zagadki tematyczne. Podsumowaniem lekcji  było zaproszenie na wystawę zorganizowaną w bibliotece "Dzieje Miasta Świdnicy w literaturze".

      Zajęcia przygotowały panie E.Surdyka-Stec i Ł.Puczko.

    • Andrzejki w zerówce
     • Andrzejki w zerówce

      30.11.2021

      We wtorek 30 listopada nasze Przedszkolaki przeniosły się w magiczny świat wróżb i zabaw andrzejkowych. Nie zabrakło tradycyjnego ustawiania bucików, losowania rekwizytów, kręcenia butelką, lania wosku oraz zabaw z Ozobotem.

      Dzień ten dostarczył zerówkowiczom wiele przeżyć i emocji, stał się okazją do rozbudzania dziecięcej ciekawości oraz chęci poznawania naszej ludowej tradycji.

       

    • Andrzejki w klasie 2b
     • Andrzejki w klasie 2b

      30.11.2021

      30 listopada 2021 roku uczniowie klasy II b wraz z wychowawcą Anną Worobiec wzięli udział w klasowych  wróżbach andrzejkowych, które stały się wspaniałą okazją do dobrej zabawy, a jednocześnie  źródłem poznania tradycji i obrzędów ludowych. Wróżby pobudzają wyobraźnię dziecięcą, pozwalają oderwać się od rzeczywistości i przenieść w świat marzeń i fantazji. Wielu emocji dostarczyło wybieranie z czerwonego serduszka imion dziewczynek i chłopców oraz tradycyjna wróżba z butami. 

      Ciekawą wróżbą także okazała się wróżba z kubeczkami i kolorami, losowanie kartek z „Szczęśliwą liczbą ”, „Roślina lub zwierzątko prawdę o Tobie Ci powie” i „ Kim będę w przyszłości?”. Każdy mógł wtedy poznać swoją przyszłość, dowiedzieć się, co go czeka, na co musi uważać. Dzięki wróżbom klasa II b dowiedziała się również, że będziemy mieli w przyszłości dużo lekarzy, nauczycieli, sportowców, fryzjerów, policjantów, kucharzy. Podczas zabawy śmiechu było co niemiara. 

      Wszyscy zaprezentowali również swoje andrzejkowe stroje, które symbolizowały dziecięce marzenia. Pojawili się w przepięknych strojach: wróżka, kominiarz, baletnica, piłkarz, chirurg,  piosenkarka, sekretarka, modelki. Był to dzień pełen wrażeń i niespodzianek, był też  słodki poczęstunek oraz wróżby ciasteczkowe. Wszyscy wspaniale się bawili, byli radośni, na twarzach gościł nieustanny uśmiech. Miłym akcentem było to, że wszyscy mają nadzieję, że nasze wróżby się spełnią. Ten dzień był doskonałą okazją do zapoznania się z tradycją andrzejkową oraz integracji grupy klasowej.

      Wesołą zabawę przenieśliśmy jeszcze na świetlicę, gdzie wspólnie z uczniami klasy 1 b wróżyliśmy  za pomocą  serduszek i koła fortuny. Wszystko uwidoczniliśmy na załączonych zdjęciach. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku zabawa andrzejkowa będzie równie udana!

       

  • Kontakty

   • Szkoła Podstawowa nr 6 im. Tysiąclecia Państwa Polskiego w Świdnicy
   • sekretariat-wodna@sp6.swidnica.pl
   • magda.werner@vp.pl - administrator strony
   • 74 852 05 85 - budynek ul. Wodna 74 852 31 29 - budynek ul. Jodłowa
   • 58-100 Świdnica ul. Wodna 5-7 (budynek A) ul. Jodłowa 21 (budynek B)
   • v.skibicka.dyrektor@sp6.swidnica.pl
   • d.zurman.z-cadyrektora@sp6.swidnica.pl m.eszwowicz.z-cadyrektora@sp6.swidnica.pl v.zapart@sp6.swidnica.pl
  • Logowanie

 • Nasze media społecznościowe