W dniu 23 czerwca w bibliotece zostały wręczone nagrody za czytelnictwo.
Lista wyróżnionych uczniów:
1a
Dydycz Emilka
Kałużna Anna
Lech Oliwia
Przybojewska Zuzanna
Szczelina Grzegorz
1b
Jarno Zuzanna
Kołodziej Mikołaj
Kudyba Tomasz
Stavniichuk Ilona
Yakowenko Valentyna
1c
Frodyna Wojciech
Kotyk Ewelina
Polischuk Olena
Sasnal Amelia
Sobczyńska Marianna
Staworowska Iga
1d
Gaik Kaja
Pawłowicz Zuzanna
Stróżewska kaja
Szymańska Lena
2b
Puć Michał
Smalec Milena
2c
Jacaszek Zuzanna
Suchodolski Milosz
2d
Kądziela Antonina
Sadowski Bartłomiej
3a
Przyborowski Wiktor
3b
Marszałek Antonina
Zawal Matylda
3c
Sońska Aleksandra
3d
Kowalewska Olga
4a
Kołodziej Dominik
Wróbel Melania
5c
Antoniak Jagoda
Lipski Aleksander
Magierowska Milena
5d
Kica Kacper
Pawłowicz Oliwier
Nauczyciele bibliotekarze: Elżbieta Surdyka-Stec, Małgorzata Kaszyńska
