- Wyniki zDolnego Ślązaka
- Barwy Niepodległości
- Mini Duathlon - Zosia Malczyk
- Międzynarodowy konkurs Kangur Matematyczny
- Nagroda Grand Prix dla klasy IIa w Ogólnopolskim Projekcie!
- Konkurs Recytatorski PEGAZIK - powiat
- Dolnośląski Konkurs Recytatorski Pegazik - etap miejski
- Czwórki siatkarskie dziewcząt
- Finał Strefy Wałbrzyskiej w sztafetach pływackich
- Ogólnopolski Konkurs Alfik Matematyczny
- VIII Międzyszkolne Rozgrywki Sudoku
- Siatkówka chłopców klasy 7-8
- Zdrowo jem więcej wiem!
- Piłka siatkowa - dziewczęta starsze
- Kartka Świąteczna – Boże Narodzenie – Nowy Rok 2019
- Świdnicka Szopka Bożonarodzeniowa
- Koncert Kolęd i Pastorałek
- Wielki sukces w rozgrywkach tenisa stołowego
- Konkurs Pix Programming Challenge
- Międzyszkolny Konkurs Biblijny
- Szkolny Konkurs Czytelniczy „Świąteczne czytanie”
- Mini piłka ręczna chłopców
- Finał Strefy Wałbrzyskiej - koszykówka chłopców
- Sukces Kaliny!
- Koszykówka chłopców - rozgrywki powiatowe
- Koszykówka dziewcząt - klasy młodsze
- Sukces naszych uczniów w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Barwy niepodległości”
- Przed ołtarzem Maryi - konkurs międzyszkolny
- Konkurs turystyczny
- Koszykówka dziewcząt - klasy starsze
- Piłka nożna chłopców - klasy starsze
- Sukces w „Wesołej Kokoszce”
- Finał Dolnośląski Sztafetowych Biegów Przełajowych
- Konkurs historyczny „Śladami Anny Świdnickiej”
- Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu
- Sukces naszych uczniów w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Chodźcie z nami”
- Szkolna Liga Lekkoatletyczna
- Orientuj się w Świdnicy
- Kolejny literacki sukces Michała!
- Finał Ogólnopolskiej Olimpiady Przedsiębiorczości
- Liga Niezwykłych Umysłów
- Dominacja SP6 !
- Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny
- Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Biegu na orientację
- Siatkówka plażowa dziewcząt
- Szkoła Mistrzów Programowania
- Sukces Oli
- Pitagoras
- Indywidualne Mistrzostwa LA - klasy młodsze
- Piłka nożna dziewcząt - strefa wałbrzyska
- Wielobój klas III i IV
- Piłka nożna dziewcząt
- Czwórbój LA
- Indywidualne Mistrzostwa LA - klasy starsze
- Sukces Martynki podczas XXII edycji konkursu na najpiękniejszą palmę wielkanocną
- XV Przegląd Teatrzyków Przedszkolnych
- XVI Mistrzostwa w Aerobiku Rekreacyjnym w Powiecie Świdnickim
- Przedsiębiorczy sukces w szkole z potencjałem…
- XIII Rodzinne Potyczki z Ortografią
- Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku
- Drużynowe Biegi Przełajowe
- Sukces młodych aktorów podczas XVIII Międzyszkolnego Przeglądu Małych Form Teatralnych
- Minisiatkówka dziewcząt - trójkii siatkarskie
- Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym" dla klas II- III
- Minisiatkówka chłopców - dwójki siatkarskie
- Minisiatkówka dziewcząt - dwójki siatkarskie
- Konkurs Recytatorski „Pegazik”
- Piłka halowa dziewcząt
- Diecezjalny Konkurs Misyjny
- Turniej minisiatkówki „trójek” chłopców i srebrny medal !!!
- Złoto dla trójek siatkarskich dziewcząt
- III miejsce chłopców w Powiatowym Drużynowym Turnieju Tenisa Stołowego
- X Powiatowe Dni Językowe
- Koszykówka chłopców - Finał Strefy Wałbrzyskiej
- Turniej 4-rek siatkarskich
- Powiatowy Konkurs Literacki
- Turniej w Zbijaka klas III
- Piłka siatkowa dziewcząt - Igrzyska Młodzieży
- III Zimowa Olimpiada na Lodzie
- Piłka ręczna chłopców - Igrzyska Młodzieży
- Tenis stołowy - Igrzyska młodzieży
- Piłka ręczna dziewcząt - Igrzyska Młodzieży
- Tenis stołowy - Igrzyska Dzieci
- Sukces młodych plastyków w V edycji konkursu otwartego „Świdnicka Szopka Bożonarodzeniowa”
- Międzyszkolny Konkurs Biblijny
- Mini piłka ręczna
- Nagrodzeni w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym
- Sukces Mileny
- Nagrodzeni w konkursie plastycznym PCK
- Mikołajkowe zawody pływackie
- ŚWIDNICKA VOLLEYMANIA 2018
- II Powiatowy Konkurs Wiem, co jeść i jak być fit
- VIII MISTRZOSTWA PIERWSZEJ POMOCY PCK
- Złota akrobatka
- Dziewczyny na medal !!!
- Koszykówka dziewcząt starszych - etap powiatowy
- RST Półmaraton Świdnicki
- Olimpijczyk 100 - lecia
- Dla Niepodległej - konkursy humanistyczne
- Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku
- Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej "Nie rzucim ziemi skąd nasz ród"
- Wesoła Kokoszka
- Konkursy przedmiotowe zDolny Ślązaczek i zDolny Ślązak Gimnazjalista
- SUKCES W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM „BARWY NIEPODLEGŁOŚCI”
- „A to Polska, właśnie”
- Koszykówka dziewcząt - Igrzyska Młodzieży
- Finał Dolnośląski Sztafetowych Biegów Przełajowych
- Sztafetowe Biegi Przełajowe
- Orientuj się w Świdnicy
- EKOPODRÓŻ – MAMA, TATA I JA
- Podstrona 1
- Podstrona 2
- Podstrona 3
Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny
Dnia 21 marca 2019r. odbył się w naszej szkole Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny.
Inicjatorem Międzynarodowego Konkursu „Kangur Matematyczny” jest stowarzyszenie „Kangourou Sans Fronti`eres” z siedzibą w Paryżu. Zasady Konkursu reguluje dokument Internal Regulations stowarzyszenia „Kangourou Sans Fronti`eres”. Konkurs przeprowadzany jest jeden raz w roku jednocześnie we wszystkich uczestniczących w nim krajach na zasadach określonych w tym dokumencie.
W Polsce głównym organizatorem Konkursu jest Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych, zwane dalej TUWiNM, z siedzibą w Toruniu, ul. Chopina 12/18, przeprowadzające Konkurs pod patronatem Wydziału Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz Polskiego Towarzystwa Matematycznego. W celu przeprowadzenia Konkursu dziekan Wydziału powołuje na okres dwóch lat Komitet Organizacyjny Konkursu, którego działalność nadzoruje Zarząd TUWiNM.
Celem Konkursu jest propagowanie kultury matematycznej w jak najszerszych kręgach uczniów szkół wszystkich typów.
Konkurs ma charakter jednorazowego testu: bez eliminacji, testów wstępnych, testu finałowego. Zadania oraz termin są ustalane przez stowarzyszenie „Kangourou Sans Fronti`eres”. Na rozwiązanie testu przeznaczone jest 75 minut.
Międzynarodowy konkurs "Kangur Matematyczny" jest adresowany do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich, od klasy drugiej szkoły podstawowej do klas maturalnych w liceach i technikach. Rozgrywany jest sześciu kategoriach, które obejmują następujące klasy:
Żaczek
klasy 2 szkół podstawowych;
Maluch
klasy 3 i 4 szkół podstawowych;
Beniamin
klasy 5 i 6 szkół podstawowych;
Kadet
klasy 7 i 8 szkół podstawowych;
Junior
klasy III gimnazjów, I liceów i techników,
I, II, III szkół branżowych;Student
klasy II i III liceów i techników oraz IV techników.
W tegorocznej edycji konkursu wzięło udział 55 uczniów z klas II – VIII oraz klasy III gimnazjum.
Laureatami konkursu zostali:
→ klasy II
- Pałka Szymon – klasa 2b – wynik: bardzo dobry
→ klasy III
- Pazdur Dominik – klasa 3b – wynik: wyróżniony
- Jasionowicz Natalia – klasa 3a – wynik: wyróżniony
→ klasy V
- Błaszczyk Szymon – klasa 5c – wynik: wyróżniony
→ klasy VI
- Kudyba Joanna – 6c – wynik: wyróżniony
- Tarnowski Bartosz – 6b– wynik: wyróżniony
→ klasy VIII
- Komorowski Maksymilian – 8c – wynik: wyróżniony
→ klasy III gimnazjum
- Sierzputowski Tomasz – 3A – wynik: bardzo dobry
- Bortkiewicz Michał – 3A – wynik: wyróżniony
Wszystkim laureatom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!
Szkolny koordynator konkursu
Magdalena Filipiak