• Konkurs Matematyczny klas VI PITAGORAS
     • Konkurs Matematyczny klas VI PITAGORAS

      15.04.2023

      Po wygranej edycji konkursu w 2019r. naszej szkole przypadł zaszczyt zorganizowania XVI Międzyszkolnego Konkursu Matematycznego klas VI PITAGORAS. Udało się to 13 kwietnia 2023 po 4-letniej przerwie związanej z pandemią. Po szkolnych eliminacjach do rywalizacji przystąpiło 12 uczniów z 6 świdnickich szkół podstawowych. W finale konkursu uczniowie rozwiązywali zestaw 10 zadań. Poziom uczestników był wysoki i przeprowadzono dogrywkę, aby wyłonić laureatów. 

      Oto zwycięzcy:

       

      I miejsce Wiktor Abramski SP 8

      II miejsce Wiktor Gościmski  SP6

      III miejsce ex aequo Krzysztof Ungurian SP4  oraz Stanisław Kruk SP2

       

      Serdecznie gratulujemy laureatom i wszystkim finalistom!

      Wszyscy otrzymali nagrody rzeczowe.

      Zgodnie z regulaminem gospodarzem kolejnej edycji konkursu Pitagoras będzie Szkoła Podstawowa nr 8 w Świdnicy.

       

    • Żółty Marsz Nadziei
     • Żółty Marsz Nadziei

      15.04.2023

      13 kwietnia 2023 r. dwie klasy ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Świdnicy:  3a pod opieką p. Elżbiety Rasiewicz i 3b pod opieką p. Anny Worobiec brały aktywnie  udział w Żółtym Marszu Nadziei, który był  zwieńczeniem piątej edycji „Pól Nadziei”, który był zorganizowany przez Towarzystwo Przyjaciół Chorych „Hospicjum” w Świdnicy. Żółty Marsz Nadziei jest wyrazem solidarności  z chorymi dziećmi i ideą ,,Hospicjum to też życie’’ .

      Pomimo deszczowej pogody, dzieci w  cudownych nastrojach, z otwartymi serduchami i świadomością, że pomagamy  innym ruszyli w pochodzie wokół Rynku. Dominował żółty kolor ubrań, który  nawiązuje do żonkila – międzynarodowego symbolu nadziei i szerzenia idei hospicyjnej.  Uczniowie trzymali także żółte chorągiewki, kotyliony, balony oraz transparenty z napisami „Pola Nadziei-tu zakwita dobro”, „Nadzieja jest wśród nas”, „ Dzielmy się nadzieją”.  Pojawili się także policjanci i strażnicy miejscy ze swoimi maskotkami, z którymi można było zrobić pamiątkowe zdjęcie. Na scenie wystąpili uczestnicy zajęć w Młodzieżowym Domu Kultury. Dodatkową atrakcją był pokaz  puszczanych baniek mydlanych.

      Podczas marszu rozdawane były żonkile, które w październiku na placu Grunwaldzkim sadziły dzieci z przedszkoli i szkół. Radość na twarzach uczestników świadczyła o tym, że atmosfera marszu udzieliła się wszystkim. Cala akcja to symboliczny akt solidarności z chorymi osobami, uwrażliwienie dzieci na wykonanie drobnego gestu pomocy w stronę drugiego człowieka.

    • Misterium Wielkanocne
     • Misterium Wielkanocne

      06.04.2023

      Tuż przed świąteczną przerwą uczniowie klas 2-5  wzięli udział w Misterium Wielkanocnym, które przeprowadziło nas przez wydarzenia związane z  Męką i Śmiercią Pana Jezusa – po jego chwalebne Zmartwychwstanie. Uczniowie odegrali m.in. scenkę - rozmowę aniołów z niewiastami przy pustym grobie. Przygotowane piosenki, stroje, scenografia i wyświetlane slajdy – to wszystko pomogło nam głębiej przeżyć poruszane treści i wprowadziło w wyjątkowy świąteczny nastrój.

      Na zakończenie tego spotkania Pani Dyrektor złożyła uczniom, Rodzicom i wszystkim pracownikom szkoły ciepłe wielkanocne życzenia. Misterium przygotowały Panie katechetki wraz z wybranymi uczniami klas: 3a, 3c, 5a i 5c.

      Dziękujemy wszystkim uczniom zaangażowanym w przygotowanie uroczystości.

    • Warsztaty wielkanocne w klasie 3b i na świetlicy z klasą 2b
     • Warsztaty wielkanocne w klasie 3b i na świetlicy z klasą 2b

      06.04.2023

      W dniach 3-4.04.2023 r.  2023 roku uczniowie klasy 3 b i na świetlicy klasy 2b wzięli aktywny udział w warsztatach  dotyczących tradycji wielkanocnych. Wszyscy obejrzeli prezentacje multimedialne na temat „Zwyczaje wielkanocne”, „Symbole Świąt Wielkanocnych”, „Wielkanoc-tradycje i symbole”, Śmigus Dyngus-polska tradycja”. Dzieci wykazały się wiedzą dotyczącą tradycji i zwyczajów wielkanocnych. Uczniowie również zaprezentowali wykonane przez siebie przepiękne kartki świąteczne, piękne malowane pisanki, zajączki i kurczaczki wielkanocne, hodowle rzeżuchy, ozdobione koszyczki wielkanocne.

      Na zajęciach informatycznych dzieci wykonały na stronie wordwall zadania utrwalające wiedzę dotyczącą Wielkanocy czyli łamigłówki, anagramy, rebusy. W ostatnim dniu warsztatów wszyscy złożyliśmy sobie wzajemnie życzenia.  Wielkanoc to dobry moment, aby w atmosferze rodzinnych spotkań kultywować tradycje: wspólnie malować pisanki, dzielić się jajkiem i składać życzenia świąteczne oraz  przyjemnie spędzić czas podczas Śmigusa Dyngusa. 

      Warsztaty były doskonałą okazją do zapoznania się z tradycjami i zwyczajami Świąt Wielkanocnych  oraz integracji grupy  klasowej. Uwidoczniliśmy to  na załączonych zdjęciach.

                                                                     Opracowała Anna Worobiec

    • Co słonko widziało - na dziecięce kłopoty... Brzechwa
     • Co słonko widziało - na dziecięce kłopoty... Brzechwa

      06.04.2023

      Dzieci z oddziału przedszkolnego wykonały kolejne zadania przewidziane w ogólnopolskim projekcie edukacyjnym "Co słonko widziało - na dziecięce kłopoty... Brzechwa". Realizacja projektu polega na wykonaniu odpowiednich zadań rozpisanych na moduły. Zerówkowicze wykonali zadania przewidziane w II module, którego tematem przewodnim były "Wielkie sprawy małych dzieci".

      Podczas zajęć dzieci na podstawie wierszy Jana Brzechwy opracowywały zadane tematy. Odbyły pogadankę na temat kłamstwa oraz jego konsekwencji. Poznały znacznie powiedzenia "Kłamstwo ma krótkie nogi", "Prawda zawsze wygrywa". Rozmawiały o smutkach i radościach, wykonały lizaki emocji. Dowiedziały się co to wstyd i jak można rozwiązać problem wstydu. W pracy plastycznej oswajały czerwoną plamę. Analiza wiersza pt: "Leń", zmobilizowała dzieci do burzy mózgów na temat "Kto to leń" oraz wykonania pracy plastycznej pt: "Co zrobić żeby się nie nudzić". Wiersze pt. "Kwoka ", "Skarżypyta" oraz "Pchła Szachrajka" były wstępem do pogadanki na temat właściwego zachowania oraz konsekwencji niewłaściwych zachowań.

      Podczas realizacji tego tematu mali uczniowie opracowali Kodeks Dobrego Wychowania. Realizując temat strachu odbyły pogadankę na temat "Czym jest strach i jak możemy sobie z nim poradzić". Rysując i opowiadając o tym czego się boimy, zamieniły stracha w zabawne stworzenie. Realizując temat " Czy to jest przyjaźń " dzieci wykonały portret przyjaciela oraz odbyły pogadankę na temat "Jakie cechy powinien mieć przyjaciel". Realizując ostatni temat II modułu , wspólnie szukali odpowiedzi na pytanie "Czy złość jest uczuciem przyjemnym?", w jaki sposób mogę pomóc koleżance /koledze gdy jest zdenerwowany?" , "Jak okiełznać złość ". Podsumowaniem zajęć było wykonanie karty emocji.

    • Wizyta Przedszkolaków w Straży Pożarnej
     • Wizyta Przedszkolaków w Straży Pożarnej

      04.04.2023

      W dniu 04 kwietnia dzieci z oddziału przedszkolnego udały się z wizytą do Państwowej Straży Pożarnej w Świdnicy. Mali uczniowie w trakcie spotkania poznali tajniki pracy strażaka oraz zdobyli bardzo cenną wiedzę na temat zasad bezpieczeństwa. Dowiedzieli się jak należy zachować się w trakcie zagrożenia i utrwalili numery alarmowe. Po tym spotkaniu nie tylko chłopcy stwierdzili, że w przyszłości chcieliby zostać strażakami. Była to bardzo ciekawa i ważna lekcja.

    • Finał dolnośląski
     • Finał dolnośląski

      04.04.2023

      Brązowe medalistki 💪

      Dziś odbył się Finał Dolnośląski piłki siatkowej dziewcząt, w którym nasza wspaniała drużyna zdobyła 🥉miejsce pokonując 2:0 w setach Szkołę Podstawową z Janowic Wielkich, a ulegając Szkole Podstawowej nr 97 z Wrocławia 0:2. 

      Drużyna zagrała w składzie: 
      Maja Kaczmarczyk - libero
      Maja Długołęcka - atakująca
      Laura Mazurek - atakująca
      Lena Dąbrzalska - rozgrywająca
      Hania Adamska - środkowa
      Olivia Golanowska - środkowa
      Konstancja Fitrzyk - środkowa
      Zosia Chodorowska - przyjmująca
      Hania Lipińska - przyjmująca i wybrana najlepszą zawodniczką zespołu ❤️
      Ogromne podziękowania dla Ali Celki, Karoliny Jamrozińskiej i Hani Czarnej za pomoc podczas turnieju :)

    • Piłka nożna halowa - chłopców
     • Piłka nożna halowa - chłopców

      04.04.2023

      W poniedziałek odbyły się kolejne zawody z cyklu Współzawodnictwa Szkół - piłka halowa chłopców, w których wzięły udział wszystkie szkoły podstawowe.

      Nasza szkoła zajęła I miejsce!

      Skład naszej reprezentacji: Mateusz Sikora, Michał Oleś, Damian Patyk, Sebastian Patyk, Szymon Pieńkowski, Jakub Kazimierski, Mateusz Wacht, Michał Hajduga, Bartosz Marczak, Patryk Podleśny.

      Gratulacje!

    • Piłka halowa dziewcząt
     • Piłka halowa dziewcząt

      01.04.2023

      Bardzo dobry występ zaliczyły dziewczęta reprezentujące Naszą szkołę w turnieju piłki nożnej halowej w ramach współzawodnictwa szkolnego. Mecz ze Szkołą Podstawową nr 1 zakończył się wynikiem 3:1. W meczu z SP 4 niestety nie udało się strzelić bramki a mecz zakończył się wynikiem 0:3. Najlepszą zawodniczką drużyny wybrana została Zosia Malczyk. Na słowa uznania zasługuje cały zespół w składzie : Zosia Malczyk, Julia Biliniewicz, Kalina Zięcina, Aniela Łuczak, Olivia Golanowska, Hania Adamska, Iga Kruk, Zuzia Szczakowska , Ola Baranowska, Julia Głogowska.

    • Warsztaty wielkanocne z seniorami
     • Warsztaty wielkanocne z seniorami

      01.04.2023

      W dniu 31.03.2023r w Szkole Podstawowej nr 6 w Świdnicy odbyły się warsztaty wielkanocne z udziałem pensjonariuszy Dziennego Domu Senior - Wigor. Podczas spotkania dzieci z oddziału przedszkolnego przywitały gości piosenką o wiośnie oraz wierszykami Jana Brzechwy. Uwieńczeniem spotkania były małe arcydzieła-palmy wielkanocne. Pomocą służyły wolontariuszki XV Wspaniałych oraz panie I.Kulig i A.Błaszczyk.

      Wymiana życzeń i ciepła atmosfera wprowadziła nas w radosny świąteczny nastrój.

    • Pomagamy!
     • Pomagamy!

      30.03.2023

      30 marca w naszej szkole odbył się kiermasz ciast i słodkości. Pieniądze zebrane w czasie akcji zostały przeznaczone na leczenie naszej koleżanki, szkolnej psycholog Karoliny Ciopci. Kwota jaką zebraliśmy to 3878zł Chcielibyśmy BARDZO podziękować rodzicom, uczniom i nauczycielom, którzy przynieśli ciasta, ciasteczka, babeczki...Uczennicom - wolontariuszkom za pomoc w osiągnięciu całego tego jakże bardzo pozytywnego zamieszania. Dziękujemy również wszystkim, którzy te słodkości zakupili. Ta akcja pokazała, że w naszej społeczności szkolnej mamy wielu ludzi o WIELKIM SERCU i że razem możemy osiągnąć bardzo dużo! DZIĘKUJEMY!!!

    • Palma wielkanocna
     • Palma wielkanocna

      29.03.2023

      Sukces oddziału przedszkolnego w konkursie palm wielkanocnych!

      W dniu 29.03.2023 r został rozstrzygnięty konkurs na najpiękniejszą palmę wielkanocną organizowany przez Świdnicki Ośrodek Kultury w Świdnicy. Cieszymy się z sukcesu grupy przedszkolnej ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Świdnicy, która otrzymała I miejsce.

      Praca została wykonana pod kierunkiem A. Błaszczyk i I. Kulig

    • Osiągnięcia sportowe
     • Osiągnięcia sportowe

      29.03.2023

      Niezmiernie miło jest nam poinformować o bardzo dużym sukcesie uczniów z naszej szkoły - Jagody Banasik z klasy 2d oraz Karola Kudeli z klasy 6a na Mistrzostwach Polski Związku Sportowego Polska Unia Taekwon-do. W zawodach, które rozegrano 18-19 marca w Częstochowie startowało prawie 750 zawodników z Polski oraz reprezentacja Czech.

      Po bardzo udanych występach Jagoda i Karol zdobyli następujące medale:

      Jagoda Banasik

      – złoto w walkach soft-stick

      – brąz w szybkościówkach

      Karol Kudela

      – brąz w układach formalnych

      W zawodach brał udział także Jakub Jasinowski z klasy 5a, który po dwóch wygranych walkach w semicontact uplasował się tuż za podium.

      Zawodnicy trenują na co dzień w UKS Taekwon-do Gryf pod okiem trenera Waldemara Zdebskiego.

    • Plastycznie i wiosennie na świetlicy
     • Plastycznie i wiosennie na świetlicy

      28.03.2023

      Uczniowie spędzający czas na szkolnej świetlicy mieli możliwość brania udziału w konkursie plastycznym "Radosna Wiosna". Celem konkursu było: kształtowanie wyobraźni plastycznej, inspirowanie wiosenną tematyką, rozwijanie uzdolnień plastycznych dzieci. Prace były kolorowe i różnorodne.
      Laureatami konkursu zostali:

      I miejsce Marta Przybysz
                     Gabriela Sasnal

      II miejsce Michalina Lipiecka
                      Tomasz Surówka

      III miejsce Emilia Cieśla
                       Maria Kała
                       Zoja Satała
                       Martyna Prokop

      Wyróżnienie: Zuzanna Maśluszczak, Weronika Bielińska, Patrycja Praszczałek

      Wszystkim laureatom życzą dalszych sukcesów organizatorki konkursu, panie Halina Styrna i Anna Worobiec.
       

    • Dzień Wody
     • Dzień Wody

      28.03.2023

      W grupie świetlicowej pod opieką p. Haliny Styrny realizowane były zajęcia nawiązujące do Światowego Dnia Wody.  Celem spotkania było: zwrócenie uwagi dzieci na problem niedostatku wody pitnej na świecie i na konieczność jej oszczędzania.
      Uczniowie klasy 1d i 3a obejrzeli film pt. "Woda źródłem zycia", z którego dowiedzieli się ile wody słodkiej jest na świecie, ile dziennie litrów wody zużywa mieszkaniec Afryki, Azji, Europy, Ameryki i Polski, do czego potrzebna jest duża ilość wody. Okazało się, że Polacy zużywają dziennie bardzo dużo wody,  w Afryce wody bardzo brakuje, a wody niezbędnej do życia jest bardzo mało. Grupa dyskutowała o tym, jak można wodę oszczędzać. Uczniowie rozwiązywali zagadki pod hasłem "Woda wokół nas". Były kalambury obrazujące wodę w różnej postaci. Podczas sytuacji "Burza mózgów" uczniowie wypowiadali się na temat znaczenia wody nie tylko dla ludzi, ale i dla zwierząt, roślin i podawali propozycje jej oszczędzania. Zastanawiali się jak można wykorzystać wodę podczas deszczu i okazało się, że niektórzy zbierają w naczyniach "deszczówkę". Pomysł świetny i ekonomiczny. Ciekawym momentem zajęć były zabawy ruchowo naśladowcze: "Oszczędzamy wodę", "Dbamy o kropelkę" z wykorzystaniem chusty klanzy. Była też zabawa muzyczno-ruchowa "Padający deszczyk" według metody Batii Strauss. Uczestnicy zajęć chętnie ozdabiali kropelkę wody i prezentowali sposób na zdrowie- codzienne picie wody,  bez wylewania jej. Uczniowie będą bardziej obserwować wodę, oszczędzać ją, bo tak deklarowali.
      Takie zajęcia skłaniające do refleksji na wartością jaką jest woda potrzebne są do wychowania świadomych uczestników życia na ziemi.

                                                                                          Opracowała Halina Styrna

    • iTeatr dla Szkół
     • iTeatr dla Szkół

      28.03.2023

      Zostaliśmy zaproszeni do uczestnictwa w internetowej transmisji spektaklu pt. „Czerwony Kapturek” 28.03.2023 r. Pokaz realizowany był w ramach bezpłatnego projektu „iTeatr dla Szkół”, który Telewizja Polska S.A. realizuje od 2012 r. Projekt oparty jest na idei przybliżania teatru poprzez transmisję spektakli, w całej Polsce, szczególnie wszędzie tam, gdzie dostęp do teatru jest ograniczony. Spektakle odbierane są w tym samym czasie przez kilkadziesiąt tysięcy uczniów za pośrednictwem kodowanej transmisji internetowej.

      Wraz z innymi uczestnikami transmisji, uczniowie z 2c zasiedli do obejrzenia bajki. Na stronie projektu, można przeczytać taki opis spektaklu: „ "Czerwony kapturek" to niezwykle kolorowy, wesoły, żywiołowy, roztańczony i rozśpiewany spektakl dla dzieci, w którym również dorośli znajdą coś dla siebie. Przedstawienie zrealizowane jest w konwencji teatru przedmiotu, gdzie lalki tworzone są w trakcie gry z różnych elementów codziennego użytku. „

      To było, dla naszych dzieci, nowe doświadczenie, otwierające cykl lekcji o teatrze.

       

      Agnieszka Figiela

    • Warsztaty z okazji Dnia Wody
     • Warsztaty z okazji Dnia Wody

      27.03.2023

      Z okazji Dnia Wody uczniowie klasy 3b i na świetlicy klasy 2b brali aktywny udział w warsztatach dotyczących  zagadnień ekologicznych, a przede wszystkim budzenia  współodpowiedzialności za stan środowiska w przyszłości, poczucia troski o stan czystości najbliższego otoczenia, zagospodarowania niewielkich zasobów wody pitnej. Dzieci aktywnie zintegrowały się z grupą starszych uczniów - wolontariuszy, którzy przygotowali  prezentację na temat zasobów wodnych Ziemi i oszczędzania wody. Uczniowie kreatywnie  szukali pomysłów na oszczędzanie wody na podstawie oglądanego filmu edukacyjnego „Oszczędzaj wodę!”. Wykonali ciekawe prace plastyczne na temat „Kropelka  - szanowanie i oszczędzanie wody”. 

      W tym dniu wszyscy ubrali się na niebiesko. Uczniowie przebrali się za Wodę wykazując się ogromną pomysłowością i oryginalnością strojów. Najciekawsze stroje zostały wyróżnione. Wybraliśmy Panią Kropelkę  i  Pana Wodę. Z klasy 2b tytuł otrzymali Nela Bocian, Latika Narloch, Hubert Widuto, a z klasy 3b Zuzanna Marszałek, Maja Paszkiewicz, Maciej Politański. Ten dzień był doskonałą okazją do integracji grupy klasowej. Dzieci śpiewały piosenki oraz bawiły się w kalambury i odgadywanie zagadek.

      Dzięki warsztatom uczniowie mają teraz większą świadomość tego, że nie wszyscy ludzie na świecie mają dostęp do bezpiecznej wody pitnej, że jej zasoby są ograniczone, a oszczędzanie wody to tylko jedno z globalnych wyzwań wodnych.

    • Wiosenne śpiewanie
     • Wiosenne śpiewanie

      26.03.2023

      Z okazji pierwszego dnia wiosny samorząd klas młodszych, pod kierunkiem pań Anny Worobiec i Haliny Styrny, zorganizował szkolny konkurs piosenki "Wiosenne fantazje" dla zespołów wokalnych z klas I - III. Celem konkursu było rozwijanie uzdolnień muzycznych, poszerzanie wiedzy na temat nowej pory roku - wiosny, wyłonienie młodych talentów.

      Zespoły wokalne prezentujące swoją klasę świetnie się zaprezentowały w przygotowanych piosenkach związanych z wiosną. Wybór najlepiej śpiewających był bardzo trudny. Laureatami zostali:

      I miejsce zespół "Violinki" - kl.3a

                      zespół "Kwitnąca Wiosna" - kl.3b

      II miejsce zespół "Niezapominajki" - kl. 1d

                      zespół "Wiosenna kapela" - kl. 2c

                      zespół "Wiosenne Kwiatuszki" - kl. 3b

      III miejsce zespół "Wiosenki" - kl. 2b

      Wyróżnienia: Ida Długołęcka i Milena Magierowska - kl.2d

      Do konkursu uczniów przygotowały panie: Joanna Antoniak, Agnieszka Figiela, Kinga Hydzik, Halina Styrna, Anna Worobiec.
      Dalszych sukcesów uczestnikom życzą organizatorki konkursu.

    • Witamy Wiosnę na świetlicy szkolnej
     • Witamy Wiosnę na świetlicy szkolnej

      26.03.2023

      W świetlicy szkolnej bardzo wesoło obchodziliśmy Pierwszy Dzień Wiosny.

      Uczniowie z klasy: I d, II b, III a, III b w uroczysty sposób, tanecznym krokiem powitali nadchodzącą porę roku. Zespół Hawajki z klasy 2b w składzie: Julia Wąsik, Nela Bocian, Zosia Januszko, Marysia Januszko, Zosia Jurga, Lena Idziak, Zoja Satała odtańczył przepiękny wiosenny taniec. Wyróżnił się też zespół chłopców zwany „Wiosenny Arbuz” w składzie: Filip Figiela, Adrian Gryniewiecki, Hubert Widuto, Oleg Saprykin, którzy swoim tańcem rytmicznie przywołali nadchodzącą Wiosną. Tego dnia we wszystkich grupach  dzieci poznały zwyczaje żegnania zimy i powitania wiosny. Rozwiązywały zagadki, rebusy. Odbył się pokaz mody wiosennej. Dzieci radośnie prezentowały swoje stroje. Powitanie wiosny było niezwykle barwne i wesołe! Kolorowe wianki, piosenki oraz taniec z kwiatami z pewnością skłonią wiosnę do szybkiego przybycia.

      Wybrano też  Miss i Mistera Wiosny na świetlicy szkolnej:

          klasa 1d - Maja Mazur

                         Krzysztof Małolepszy

          klasa 2b - Zoja Satała

                         Filip Figiela

          klasa 3a - Izabela Synowska

                         Mateusz Łepkowski

          klasa 3b - Maria Kała

                        Tomasz Naleśnik

      Towarzyszyły im pozostałe dziewczynki i chłopcy, czyli Wicemiss i Wicemister Wiosny przepięknie przebrani w wiosenne stroje.

      Gratulujemy wszystkim wyróżnionym uczniom !!!!

      Dziękujemy wszystkim dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych strojów.

                                                Opiekunowie grupy świetlicowej Anna Worobiec i Halina Styrna

       

  • Kontakty

   • Szkoła Podstawowa nr 6 im. Tysiąclecia Państwa Polskiego w Świdnicy
   • magda.werner@vp.pl - administrator strony
   • 74 852 05 85 - budynek ul. Wodna 74 852 31 29 - budynek ul. Jodłowa
   • 58-100 Świdnica ul. Wodna 5-7 (budynek A) ul. Jodłowa 21 (budynek B) Poland
   • d.zurman.z-cadyrektora@sp6.swidnica.pl m.eszwowicz.z-cadyrektora@sp6.swidnica.pl v.zapart@sp6.swidnica.pl
   • Skrytka na Platformie Usług Administracji Publicznej (ePUAP): /SP_6_Swidnica/SkrytkaESP
  • Logowanie

 • Nasze media społecznościowe