Ferie zimowe Regulamin monitoringu wizyjnego List Dolnośląskiego Kuratora Oświaty do Rodziców Ogłoszenie o przetargu Przetarg nieograniczony nr P-SP6/2/VII/19 Klauzula informacyjna szkoły - RODO Wyprawka do klasy I Wyprawka do oddziału przedszkolnego rok szkolny 2019/2020 Nowe konto do wpłat za zagubiony lub zniszczony element. lub podr. Gry komputerowe Informacja dotycząca wydawania obiadów przez stołówkę szkolną Profilaktyka higieny osobistej u dzieci Pomoc w obsłudze e-Dziennika Mundurki szkolne Karta zapisu dziecka na świetlicę

Ferie zimowe

Szanowni Państwo !
Informuję, że szkoła organizuje zajęcia rekreacyjno - sportowe w czasie ferii zimowych. Planujemy zorganizowanie 2 grup liczących po 20 uczniów.
    w I tygodniu ferii tj. 10 -14.02.2020 r. jedna grupa ( 20 uczniów ) po 3 godziny dziennie.
    w II tygodniu  ferii tj. 17-21.02.2020 r. jedna  grupa ( 20 uczniów ) po 3 godziny dziennie.

Zapisy na zajęcia przyjmowane będą od poniedziałku → 27 stycznia. Karty zapisu będą dostępne w sekretariacie i tutaj do pobrania.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc zajęcia kierujemy do uczniów klas I-III.

W programie :
  • zajęcia ruchowe na sali gimnastycznej,
  • wyjście do sali zabaw Cinema  Fun,
  • wyjście do kina,
  • wyjście na lodowisko.

Udział w zajęciach jest bezpłatny, dzieci nie ponoszą żadnych kosztów.

dyrektor szkoły
    Violetta Skibicka