Konkursy szkolne

Szkolny Konkurs Plastyczny „Bezpieczne i aktywne wakacje” dla klas I-III w ramach szkolnego programu profilaktycznego

W czerwcu 2018 roku odbył się Szkolny Konkurs Plastyczny dla klas I-III na temat „Bezpieczne wakacje” w ramach szkolnego programu profilaktycznego.

Konkurs przygotował Samorząd klas I-III pod opieką p. Anny Worobiec  i p. Haliny Styrny

Celem konkursu było odkrywanie talentów i rozwijanie uzdolnień uczniów, a przede wszystkim wspieranie zainteresowań plastycznych. Tematyka przygotowanych prac wiąże się z rozwijaniem turystyki i uprawiania sportowego stylu życia. Głównym zaś zadaniem jest promowanie działań na rzecz edukacji dzieci i młodzieży w zakresie zdrowych i bezpiecznych sposobów spędzania czasu wolnego w czasie zbliżających się wakacji.

Laureatami konkursu zostali:

I miejsce  - Kalina Zięcina z klasy I b - opiekun p. Anna Worobiec