Gala Talentów - VI 2018

Tańce, piosenki, recytacje, występy aktorskie, grę na instrumentach, aerobik, a także pokazy umiejętności piłkarskich i akrobatycznych podziwialiśmy podczas Gali Talentów zorganizowanej 6 czerwca 2018r. w Teatrze Miejskim w Świdnicy. Uroczystość, przygotowaną przez Szkołę Podstawową nr 6, zaszczycili swoją obecnością zaproszeni goście: Przewodniczący Komisji Oświaty Rady Miejskiej - Pan Jan Górski oraz Dyrektor Wydziału Edukacji - Pan Tadeusz Niedzielski. Utalentowani uczniowie "Szóstki" dostarczyli licznie zebranej publiczności niezapomnianych wrażeń, wzruszeń i emocji, prezentując uzdolnienia taneczne, muzyczne, sportowe i aktorskie. Z wielką radością i gromkimi brawami oklaskiwano występy wszystkich uczestników Gali. Rozstrzygnięty został także plebiscyt Orły 2018, podczas którego przyznano statuetki uczniom, odnoszącym największe sukcesy w różnych dziedzinach nauki, sztuki i sportu. Wszystkim występującym podczas Gali Talentów, nominowanym oraz nagrodzonym w plebiscycie serdecznie gratulujemy i życzymy wytrwałości w dalszym realizowaniu pasji i talentów.

Więcej zdjęć w galerii → kliknij →