Testy sprawnościowe do klasy sportowej

Szanowni Państwo!

10 kwietnia o godz. 16.00 odbędą się testy do klasy czwartej sportowej o profilu piłki nożnej - chłopcy i piłki siatkowej- dziewczęta.

*obowiązkowy strój sportowy, dziewczęta na salę gimnastyczną, a chłopcy na boisko Orlik.

WAŻNE!
Warunkiem podejścia do testów sprawnościowych jest zaświadczenie od lekarza o braku przeciwwskazań dziecka do podjęcia nauki w klasie sportowej.

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE DOTYCZĄCE NABORU DO KLASY SPORTOWEJ NA STRONIE INTERNETOWEJ SZKOŁY.

Nauczyciele wychowania fizycznego