Strona główna

Pożegnanie Absolwentów Szkoły Podstawowej nr 6
Dziś nadszedł wyjątkowy dzień – uroczyste zakończenie roku szkolnego dla uczniów klas ósmych. Za Wami osiem lat wspólnej nauki, przyjaźni, sukcesów, wyzwań i niezapomnianych chwil, które na zawsze pozostaną częścią historii naszej szkoły.
Drodzy Absolwenci! Dziękujemy Wam za wszystkie wspólnie spędzone lata – za uśmiech, zaangażowanie, sportowe emocje, artystyczne występy i codzienną obecność, dzięki której nasza szkoła tętniła życiem.
Akademia Bezpiecznego Puchatka
Uczniowie klas pierwszych brali udział w Ogólnopolskim Programie Edukacyjnym- Akademia Bezpiecznego Puchatka. Celem projektu jest kształtowanie u najmłodszych zasad bezpieczeństwa w szkole, domu, na drodze oraz Internecie. Dzięki ciekawym zajęciom i materiałom edukacyjnym dzieci zdobywały umiejętności, które pomagają im bezpiecznie funkcjonować na co dzień. Udział w programie to także doskonała okazja do utrwalenia prawidłowych nawyków i odpowiedzialnych zachowań.
Już wakacji nadszedł czas...
Już wakacji nadszedł czas...
Życzymy naszym promyczkom radosnych, pełnych słońca wakacji.
Widzimy się we wrześniu.
Nauczycielki świetlicy:
Anna Stanisz
Agnieszka Szachniewicz
Klasy 2a i 2c
Mały Ratowniczek
Po raz kolejny w Szkole Podstawowej nr 6 w Świdnicy zrealizowano projekt edukacyjny „Ratujemy i uczymy ratować”, zainicjowany przez Program Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W dniu 23 czerwca 2026 r. uczniowie klas: I c i II c pod opieką nauczycieli świetlicy
p. Haliny Styrny i p. Agnieszki Szachniewicz wzięli udział w zajęciach warsztatowych pod nazwą „Mały Ratowniczek- bezpieczne wakacje”.
Projekt międzyprzedmiotowy „Quest – Spotkanie z przyrodą w centrum Świdnicy”
Projekt międzyprzedmiotowy „Quest – Spotkanie z przyrodą w centrum Świdnicy”. Połączenie zajęć z wychowania fizycznego i biologii
Projekt „Quest – Spotkanie z przyrodą w centrum Świdnicy” stanowi innowacyjne połączenie treści programowych z zakresu wychowania fizycznego oraz biologii, realizowane w formie terenowej gry edukacyjno-sportowej. Uczestnikami projektu są uczniowie klasy sportowej, którzy podczas realizacji zadań będą rozwijać zarówno sprawność fizyczną, jak i kompetencje przyrodnicze.
Inspiracją do stworzenia projektu były doświadczenia zdobyte podczas udziału w kursach realizowanych w ramach programu Erasmus+: „Empiryczne uczenie się na Teneryfie: poprzez przyrodę i historię” oraz „Zarządzanie stresem i rozpoznawanie: Kluczowe strategie dla nauczyciela”. Udział w szkoleniach pozwolił dostrzec wartość edukacji opartej na doświadczeniu, bezpośrednim kontakcie z otoczeniem oraz
Karta rowerowa
Również w tym roku szkolnym chętni uczniowie podeszli do egzaminów teoretycznych i praktycznych z ruchu drogowego, i na wakacje ruszą z kartą rowerową.

Galeria zdjęć
- brak danych

- liczba odwiedzin: 1588198







