• Drużynowe biegi przełajowe
          • Drużynowe biegi przełajowe

            28.04.2023

            Za nami Drużynowe biegi przełajowe, z których nasze drużyny przyniosły worek medali zarówno w klasyfikacji drużynowej jak i indywidualnej. 
            Drużyna chłopców klasy 3-4 🥈
            Drużyna dziewcząt klas 3-4🥉
            Drużyna chłopców klasy 5-6🥇
            Drużyna dziewcząt klas 5-6 🥈
            Drużyna chłopców klas 7-8 🥈
            Drużyna dziewcząt klas 7-8 🥇

            Indywidualnie na podium w swoich kategoriach wiekowych stanęli:
            Miłosz Magierowski🥈
            Zofia Malczyk 🥈
            Michał Głowacki 🥇
            Michał Magierowski 🥈
            Oskar Walewski🥉
            Mateusz Wacht 🥈
            Maja Długołęcka 🥈
            Zofia Chodorowska 🥉

            Gratulacje dla wszystkich uczestników za walkę 🏆

        • Piłka nożna dziewcząt
          • Piłka nożna dziewcząt

            26.04.2023

            25 kwietnia odbyły się zawody piłki nożnej dziewcząt w ramach współzawodnictwa szkolnego. Do rozgrywek przystąpiły 4 drużyny, ale to nasza reprezenatacja okazała się najlepsza zdobywając 1 miejsce bez straty bramki W składzie znalazły się: Angelika Borońska, Julia Biliniewicz, Aniela Łuczak, Julia Głogowska, Iga Kruk, Zofia Chodorowska, Aleksandra Baranowska, Kalina Zięcina, Olivia Golanowska, Zofia Malczyk oraz Zofia Przyborowska - wybrana najlepszą zawodniczką drużyny.

        • Dzień Ziemi
          • Dzień Ziemi

            24.04.2023

            22 kwietnia,  w sobotę, na całym świecie obchodzony był Dzień Ziemi. Uczniowie naszej szkoły, w tygodniu poprzedzającym to święto, zastanawiali się jak dbać o środowisko i o życie na naszej planecie. O każde życie. W poniedziałek,  24 kwietnia, podsumowaliśmy nasze działania.  W korytarzu można jeszcze oglądać wystawę plakatów utworzonych na zajęciach. Przedstawiciele klasy 2a i 3a zasadzili na placu zabaw drzewka, które nazwaliśmy Jaś i Małgosia, ale obiecujemy,  że będziemy dbać o wszystkie rośliny.
            Mówimy dzisiaj w imieniu Ziemi, bo ona sama nie powie. Dbajmy o nią. To jest nasz  najpiękniejszy i najważniejszy dom.

        • Międzynarodowy Dzień Książki i Praw Autorskich
          • Międzynarodowy Dzień Książki i Praw Autorskich

            24.04.2023

            Z okazji Międzynarodowego Dnia Książki i Praw Autorskich uczniowie klas VIII wraz z nauczycielem bibliotekarzem przeprowadzili zajęcia promujące czytelnictwo wśród uczniów klas młodszych (klasy II i III). Spotkania w każdej klasie poprzedzała pogadanka na temat roli i znaczenia czytelnictwa. Wspólnie z dziećmi szukaliśmy pozytywnych aspektów spędzania czasu z książkami. Główny zrąb zajęć, podczas których starsi uczniowi z bibliotekarzem prezentowali i czytali przyniesione książki, był przeplatany wypowiedziami młodszych uczniów, którzy opowiadali jakie książki czytali ostatnio. Także wychowawcy klas uzupełniali wypowiedzi wzmiankami o ich ulubionych powieściach.

            Bibliotekarzowi towarzyszyły uczennice klas VIII: Hania Czarna z klasy VIII c, która czytała powieść „Matylda”; Karolina Jamrozińska z klasy VIII c, która czytała powieść „Lew, Czarownica i stara szafa”;  Gracjana Lewandowska z klasy VIII b, która czytała powieść „Most do Terbithii.

        • Piękne czytanie
          • Piękne czytanie

            24.04.2023

            Realizując zadania związane ze Szkolnym Programem Wychowawczo-Profilaktycznym Szkoły, panie Anna Worobiec i Halina Styrna zorganizowały dla uczniów klas I-III konkurs pięknego czytania. Dotyczył on historii Świdnicy i legend z nią związanych. Celem konkursu było: rozbudzenie zainteresowania legendami, poznawanie legend charakterystycznych dla miasta Świdnicy, identyfikowanie się z rodzinnym miastem, integracja uczniów polskich i ukraińskich. Do konkursu przystąpiło 14 uczniów, w tym dwoje uczniów z Ukrainy,  uczęszczających na dodatkowe zajęcia z języka polskiego. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem.

            Uczestnicy konkursu do czytania przygotowali fragment wybranej przez siebie legendy. Prezentowali się pięknie, zwracając uwagę na odpowiednią dykcję, głośność i wyrazistość. Wybór najlepszych nie był zadaniem łatwym. Najciekawiej zaprezentowali się podczas konkursu następujący uczniowie:

            klasy drugie
            I miejsce Milena Magierowska
            II miejsce Radosław Pazdur
            III miejsce Nela Bocian
            Wyróżnienie - Lena Łukaszewska

            klasy trzecie
            I miejsce Szymon Czarny
                            Jan Marcinkowski
            II miejsce Adam Buchman
                            Viktoriia Suiarko
            III miejsce Maksymilian Fedorchenko
                             Maria Kała
            Wyróżnienie - Zuzanna Partyka

            Uczestników do konkursu przygotowały panie: Joanna Antoniak, Anna Biliniewicz, Agnieszka Figiela, Kinga Hydzik, Jolanta Makowska-Wróbel, Elżbieta Rasiewcz, Halina Styrna, Anna Worobiec.

            Nagrodzonym i wyróżnionym uczniom wielu dalszych sukcesów życzą organizatorki konkursu.

        • Warsztaty ekologiczne w klasie 3b
          • Warsztaty ekologiczne w klasie 3b

            24.04.2023

            „Światowy Dzień Ziemi”

            W dniu 21 kwietnia 2023 roku uczniowie klasy III b wraz z wychowawcą Anną Worobiec wzięli aktywny udział w warsztatach dotyczących zagadnień ekologicznych, a przede wszystkim budzenia wśród dzieci współodpowiedzialności za stan środowiska w przyszłości, poczucia troski o stan czystości najbliższego otoczenia oraz wychowania w duchu szacunku do ochrony przyrody. Wszyscy obejrzeli prezentacje multimedialne na temat:  „Co szkodzi naszej planecie?”, „Segregujmy dla przyszłości” oraz  „EduKredka – Dzień Ziemi”. Na podstawie własnych doświadczeń, ilustracji i przeczytanych opowiadań wymieniały przyczyny zanieczyszczenia naszej planety. Wskazały działania, które pomogą naszej planecie. Szukały pomysłów na oszczędzanie wody na podstawie oglądanego filmu edukacyjnego „Oszczędzaj wodę!”. Wiedzą teraz  na czym polega segregacja śmieci i poznały znaczenie słowa ''recykling”. Dużo radości sprawiło im  śpiewanie piosenki ekologicznej „Ziemia to wyspa zielona”. Uczniowie w grupach  po przeprowadzonych zajęciach wykonali piękne prace plastyczne: plakaty na temat „Chrońmy naszą planetę Ziemię.”  Dzięki tym warsztatom dzieci zrozumiały jak ważna w życiu człowieka jest przyroda i wszystkie działania, które powodują, że nasza planeta Ziemia będzie czysta i piękna.

        • Światowy Dzień Ziemi
          • Światowy Dzień Ziemi

            22.04.2023

            Każdego roku 22 kwietnia, na całym globie, obchodzony jest Światowy Dzień Ziemi. Celem święta jest promowanie proekologicznych postaw oraz budowanie wspólnej odpowiedzialności za Ziemię. W dniu 21kwietnia dzieci z oddziału przedszkolnego podczas zajęć i zabaw dowiedziały się jak dbać o środowisko i o otaczającą nas przyrodę. Po obejrzeniu filmu edukacyjnego oraz wspólnej pogadance wykonały plakat o tym co sprawia, że ziemia jest smutna( zanieczyszczona) oraz co możemy zrobić dla Ziemi, aby była szczęśliwa (czysta). Dowiedziały się , że dbając o środowisko dbamy również o siebie. Na zakończenie zajęć przedszkolaki w sposób praktyczny pokazały, że dbają o środowisko i pozbierały śmieci w okolicy budynku szkoły.

        • 3c na Teatrzyku z walizki w Zagrodzie Kraszowickiej
          • 3c na Teatrzyku z walizki w Zagrodzie Kraszowickiej

            22.04.2023

            Klasa 3c obejrzała wyjątkowy spektakl lalkowy pt. "Opowieści z wiejskiej chaty" z udziałem kukiełek sycylijskich. Kolejny raz Zagroda Kraszowicka przygotowała ciekawą propozycję dla dzieci, która w przystępny sposób zwraca uwagę na cenne wartości ludzkie jak pracowitość, szacunek, życzliwość, pomoc.

            Fabuła przedstawienia ukazuje także widzom zawody, które dziś już bardzo rzadko są wykonywane, a kiedyś miały znaczący wpływ na życie ludzi. Serdecznie dziękujemy pani Małgorzacie Hercuń za stworzenie niezwykłej atmosfery teatralnej, a cisza podczas całego przedstawienia świadczyła o tym, że dla dzieci było to niezwykłe przeżycie kulturalne.

            W drugiej części spotkania w Kraszowickiej Zagrodzie uczniowie zainspirowani lalkami z walizki wykonywali swoje własne kukiełki z drewnianych łyżek i szerokiej gamy materiałów ozdobnych jak: wełny, koralików, piórek, tasiemek, szmatek, filców i innych. Kreatywność dzieci nie znała granic.

        • Zdrowo się odżywiam
          • Zdrowo się odżywiam

            22.04.2023

            W związku z realizacją zadań wynikających ze Szkolnego Programu Wychowawczo-Profilaktycznego Szkoły został zorganizowany dla uczniów klas I-III konkurs plastyczny "Zdrowo się odżywiam". Celem konkursu było: kształtowanie nawyków zdrowego odżywiania, wdrożenie zasad świadomości i odpowiedzialności za własne zdrowie. W związku z ogłoszonym konkursem nauczyciele przeprowadzili z uczniami pogadanki na temat zdrowego odżywiania. Dzieci wykazaly się niemałą wiedzą na temat zdrowia i chętnie brały udział w konkursie. Prace plastyczne wyróżniały się pomysłowością, kolorystyką, a przede wszystkim zrozumieniem tematu.
            Laureatami konkursu zostali:

            I miejsce Marta Przybysz
                            Anhelina Shokina

            II miejsce Maja Mazur
                             Liliana Ponichtera
                             Gabriela Sasnal

            III miejsce Michalina Lipiecka
                              Zuzanna Maśluszczak

            Wyróżnienie: Helena Lencewicz, Zoja Satała

            Uczniowie wykonali prace pod kierunkiem pań: Joanny Antoniak, Haliny Mozol, Elżbiety Rasiewicz, Haliny Styrny, Anny Worobiec.
            Dalszych sukcesów plastycznych życzą laureatom organizatorki konkursu, panie Halina Styrna i Anna Worobiec.

        • Tortilla
          • Tortilla

            19.04.2023

            Uczniowie klas piątych mieli okazję wykazania się swoimi działaniami kulinarnymi. W trakcie rozmowy zdrowego odżywiania, omówiliśmy sposób  przyrządzania TORTILLI i jak się okazało, wiele dzieci potrafi samodzielnie wykonać takie danie.

            Niektórzy korzystali z zamieszczonego w podręczniku przepisu, inni zaś, mają  swoje własne ulubione dodatki do tej potrawy. Zapraszam do galerii zdjęć naszych uczniów w czasie zmagań w swojej kuchni.

            Nauczyciel techniki

        • Sztuka na talerzu
          • Sztuka na talerzu

            19.04.2023

            Z radością informuję, że uczennica naszej szkoły Wanda Lencewicz z klasy 6d otrzymała tytuł finalisty w III edycji Konkursu ,,Sztuka Na Talerzu”.

            Konkurs fotograficzny dla młodzieży ,,SZTUKA NA TALERZU”, którego organizatorem była Bednarska Szkoła Podstawowa Terytorium Raszyńska z siedzibą w Warszawie. Zadaniem w konkursie było wykonanie kompozycji nawiązującej do dzieła znanego artysty, przy użyciu jedzenia oraz wszelkich produktów spożywczych i sfotografowanie jej. Nasza Finalistka wykonała pracę słynnego malarza Leonarda da Vinci “Dama z Gronostajem”

            Zachęcam do przejrzenia zdjęć w galerii i zabawę w odgadywanie autorów oraz tytułów słynnych obrazów przedstawionych przez naszych uczniów.

             

            Nauczyciel -Kawałkowska Bożena

        • Wycieczka do Zagrody Edukacyjnej „Ruda Żmigrodzka"
          • Wycieczka do Zagrody Edukacyjnej „Ruda Żmigrodzka"

            19.04.2023

            Grupa uczniów ukraińsko-polskich ze SP nr 6 w Świdnicy wybrała się 15 kwietnia 2023 r. autokarem na wycieczkę, do Zagrody Edukacyjnej „Ruda Żmigrodzka". Opiekunami były panie: Anna Worobiec, Halina Styrna, Bożena Kawałkowska, Dagmara Kiełbasa. Dużym wsparciem dla uczniów była także p. Dana Pivniak.

            Głównym celem wycieczki było poznanie gospodarstwa rybackiego i pracy rybaków oraz  integracja uczniów polskich i ukraińskich.
            Zagroda "Ruda Żmigrodzka" znajduje się w rejonie doliny rzeki Baryczy. Nad tą rzeką, wśród pól, łąk i lasów budowane były wielkie stawy rybne. O pracy w gospodarstwie rybnym, czynnościach rybaków i karpiach pływających w stawach uczestnicy wycieczki dowiedzieli się oglądając prezentację multimedialną. Chodząc po Przyrodniczych Ścieżkach Edukacyjnych poznawali ptaki, inne zwierzęta oraz rośliny typowe dla terenu będącego oazą ciszy i spokoju. Ciekawość wzbudziły widoczne z oddali kormorany, mewy, czaple siwe, remizy i ich gniazda. Na uwagę zasługiwały bobry, których pracę przy drzewach można było poznać. Spotykana często żmija zygzakowata na szczęście nie pokazała się młodym turystom. Natomiast obcowanie z wieloma pięknymi danielami dostarczyło moc wrażeń. Inne atrakcje, których doświadczyli uczniowie to: rzucanie wędką do stawu oraz integracyjne zabawy na powietrzu. Był też czas na smaczny obiad, bo pobyt na powietrzu przy ładnej pogodzie, wzmógł apetyty uczestników wycieczki.

            Z malowniczych pięknych terenów Doliny Baryczy trudno było wracać. Szczęśliwie, z uśmiechem na ustach i nowymi doświadczeniami, wszyscy powrócili do Świdnicy.

        • Polskie symbole narodowe
          • Polskie symbole narodowe

            18.04.2023

            Polskie symbole narodowe były tematem lekcji bibliotecznej w Filii nr 1 dla klasy II a połączone z krótkimi warsztatami . Omówione zostały 3 główne symbole narodowe, dzieci dowiedziały się wiele ciekawostek na temat powstania państwa polskiego. Dzieci na zakończenie zajęć wykonały biało-czerwonego kwiatka.

        • Lekcja pokazowa
          • Lekcja pokazowa

            18.04.2023

            W piątek 14 kwietnia na sali gimnastycznej została przeprowadzona lekcja otwarta z udziałem klasy sportowej 5c i uczennic klasy trzeciej. Wspólne ćwiczenia z elementami piłki siatkowej pokazały przyszłym kandydatkom do klasy sportowej jak wygląda trening sportowy.

        • Warsztaty ekologiczne
          • Warsztaty ekologiczne

            16.04.2023

            14 kwietnia w świetlicy szkolnej odbyły się warsztaty ekologiczne, które miały przybliżyć dzieciom zagadnienia związane z recyklingiem. Świetliki z kl.2a i 2c obejrzały film edukacyjny pt." Recykling", który pokazał im jak można wykorzystać materiały odpadowe do wykonania nowych przedmiotów. Uatrakcyjnieniem zajęć było wykonanie przez dzieci prac z rolki papieru. Dzięki ich kreatywności i pomysłowości powstały efektowne recyklingowe "Psy", "Pikachu" i "Motyle"

             

            wychowawca: Aneta Szal

        • Konkurs Matematyczny klas VI  PITAGORAS
          • Konkurs Matematyczny klas VI PITAGORAS

            15.04.2023

            Po wygranej edycji konkursu w 2019r. naszej szkole przypadł zaszczyt zorganizowania XVI Międzyszkolnego Konkursu Matematycznego klas VI PITAGORAS. Udało się to 13 kwietnia 2023 po 4-letniej przerwie związanej z pandemią. Po szkolnych eliminacjach do rywalizacji przystąpiło 12 uczniów z 6 świdnickich szkół podstawowych. W finale konkursu uczniowie rozwiązywali zestaw 10 zadań. Poziom uczestników był wysoki i przeprowadzono dogrywkę, aby wyłonić laureatów. 

            Oto zwycięzcy:

             

            I miejsce Wiktor Abramski SP 8

            II miejsce Wiktor Gościmski  SP6

            III miejsce ex aequo Krzysztof Ungurian SP4  oraz Stanisław Kruk SP2

             

            Serdecznie gratulujemy laureatom i wszystkim finalistom!

            Wszyscy otrzymali nagrody rzeczowe.

            Zgodnie z regulaminem gospodarzem kolejnej edycji konkursu Pitagoras będzie Szkoła Podstawowa nr 8 w Świdnicy.

             

        • Żółty Marsz Nadziei
          • Żółty Marsz Nadziei

            15.04.2023

            13 kwietnia 2023 r. dwie klasy ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Świdnicy:  3a pod opieką p. Elżbiety Rasiewicz i 3b pod opieką p. Anny Worobiec brały aktywnie  udział w Żółtym Marszu Nadziei, który był  zwieńczeniem piątej edycji „Pól Nadziei”, który był zorganizowany przez Towarzystwo Przyjaciół Chorych „Hospicjum” w Świdnicy. Żółty Marsz Nadziei jest wyrazem solidarności  z chorymi dziećmi i ideą ,,Hospicjum to też życie’’ .

            Pomimo deszczowej pogody, dzieci w  cudownych nastrojach, z otwartymi serduchami i świadomością, że pomagamy  innym ruszyli w pochodzie wokół Rynku. Dominował żółty kolor ubrań, który  nawiązuje do żonkila – międzynarodowego symbolu nadziei i szerzenia idei hospicyjnej.  Uczniowie trzymali także żółte chorągiewki, kotyliony, balony oraz transparenty z napisami „Pola Nadziei-tu zakwita dobro”, „Nadzieja jest wśród nas”, „ Dzielmy się nadzieją”.  Pojawili się także policjanci i strażnicy miejscy ze swoimi maskotkami, z którymi można było zrobić pamiątkowe zdjęcie. Na scenie wystąpili uczestnicy zajęć w Młodzieżowym Domu Kultury. Dodatkową atrakcją był pokaz  puszczanych baniek mydlanych.

            Podczas marszu rozdawane były żonkile, które w październiku na placu Grunwaldzkim sadziły dzieci z przedszkoli i szkół. Radość na twarzach uczestników świadczyła o tym, że atmosfera marszu udzieliła się wszystkim. Cala akcja to symboliczny akt solidarności z chorymi osobami, uwrażliwienie dzieci na wykonanie drobnego gestu pomocy w stronę drugiego człowieka.

        • Misterium Wielkanocne
          • Misterium Wielkanocne

            06.04.2023

            Tuż przed świąteczną przerwą uczniowie klas 2-5  wzięli udział w Misterium Wielkanocnym, które przeprowadziło nas przez wydarzenia związane z  Męką i Śmiercią Pana Jezusa – po jego chwalebne Zmartwychwstanie. Uczniowie odegrali m.in. scenkę - rozmowę aniołów z niewiastami przy pustym grobie. Przygotowane piosenki, stroje, scenografia i wyświetlane slajdy – to wszystko pomogło nam głębiej przeżyć poruszane treści i wprowadziło w wyjątkowy świąteczny nastrój.

            Na zakończenie tego spotkania Pani Dyrektor złożyła uczniom, Rodzicom i wszystkim pracownikom szkoły ciepłe wielkanocne życzenia. Misterium przygotowały Panie katechetki wraz z wybranymi uczniami klas: 3a, 3c, 5a i 5c.

            Dziękujemy wszystkim uczniom zaangażowanym w przygotowanie uroczystości.

        • Warsztaty wielkanocne w klasie 3b i na świetlicy z klasą 2b
          • Warsztaty wielkanocne w klasie 3b i na świetlicy z klasą 2b

            06.04.2023

            W dniach 3-4.04.2023 r.  2023 roku uczniowie klasy 3 b i na świetlicy klasy 2b wzięli aktywny udział w warsztatach  dotyczących tradycji wielkanocnych. Wszyscy obejrzeli prezentacje multimedialne na temat „Zwyczaje wielkanocne”, „Symbole Świąt Wielkanocnych”, „Wielkanoc-tradycje i symbole”, Śmigus Dyngus-polska tradycja”. Dzieci wykazały się wiedzą dotyczącą tradycji i zwyczajów wielkanocnych. Uczniowie również zaprezentowali wykonane przez siebie przepiękne kartki świąteczne, piękne malowane pisanki, zajączki i kurczaczki wielkanocne, hodowle rzeżuchy, ozdobione koszyczki wielkanocne.

            Na zajęciach informatycznych dzieci wykonały na stronie wordwall zadania utrwalające wiedzę dotyczącą Wielkanocy czyli łamigłówki, anagramy, rebusy. W ostatnim dniu warsztatów wszyscy złożyliśmy sobie wzajemnie życzenia.  Wielkanoc to dobry moment, aby w atmosferze rodzinnych spotkań kultywować tradycje: wspólnie malować pisanki, dzielić się jajkiem i składać życzenia świąteczne oraz  przyjemnie spędzić czas podczas Śmigusa Dyngusa. 

            Warsztaty były doskonałą okazją do zapoznania się z tradycjami i zwyczajami Świąt Wielkanocnych  oraz integracji grupy  klasowej. Uwidoczniliśmy to  na załączonych zdjęciach.

                                                                           Opracowała Anna Worobiec

        • Co słonko widziało - na dziecięce kłopoty... Brzechwa
          • Co słonko widziało - na dziecięce kłopoty... Brzechwa

            06.04.2023

            Dzieci z oddziału przedszkolnego wykonały kolejne zadania przewidziane w ogólnopolskim projekcie edukacyjnym "Co słonko widziało - na dziecięce kłopoty... Brzechwa". Realizacja projektu polega na wykonaniu odpowiednich zadań rozpisanych na moduły. Zerówkowicze wykonali zadania przewidziane w II module, którego tematem przewodnim były "Wielkie sprawy małych dzieci".

            Podczas zajęć dzieci na podstawie wierszy Jana Brzechwy opracowywały zadane tematy. Odbyły pogadankę na temat kłamstwa oraz jego konsekwencji. Poznały znacznie powiedzenia "Kłamstwo ma krótkie nogi", "Prawda zawsze wygrywa". Rozmawiały o smutkach i radościach, wykonały lizaki emocji. Dowiedziały się co to wstyd i jak można rozwiązać problem wstydu. W pracy plastycznej oswajały czerwoną plamę. Analiza wiersza pt: "Leń", zmobilizowała dzieci do burzy mózgów na temat "Kto to leń" oraz wykonania pracy plastycznej pt: "Co zrobić żeby się nie nudzić". Wiersze pt. "Kwoka ", "Skarżypyta" oraz "Pchła Szachrajka" były wstępem do pogadanki na temat właściwego zachowania oraz konsekwencji niewłaściwych zachowań.

            Podczas realizacji tego tematu mali uczniowie opracowali Kodeks Dobrego Wychowania. Realizując temat strachu odbyły pogadankę na temat "Czym jest strach i jak możemy sobie z nim poradzić". Rysując i opowiadając o tym czego się boimy, zamieniły stracha w zabawne stworzenie. Realizując temat " Czy to jest przyjaźń " dzieci wykonały portret przyjaciela oraz odbyły pogadankę na temat "Jakie cechy powinien mieć przyjaciel". Realizując ostatni temat II modułu , wspólnie szukali odpowiedzi na pytanie "Czy złość jest uczuciem przyjemnym?", w jaki sposób mogę pomóc koleżance /koledze gdy jest zdenerwowany?" , "Jak okiełznać złość ". Podsumowaniem zajęć było wykonanie karty emocji.

    • Kontakty

      • Szkoła Podstawowa nr 6 im. Tysiąclecia Państwa Polskiego w Świdnicy
      • magda.werner@vp.pl - administrator strony
      • 74 852 05 85 - budynek ul. Wodna 74 852 31 29 - budynek ul. Jodłowa
      • 58-100 Świdnica ul. Wodna 5-7 (budynek A) ul. Jodłowa 21 (budynek B) Poland
      • d.zurman.z-cadyrektora@sp6.swidnica.pl m.eszwowicz.z-cadyrektora@sp6.swidnica.pl v.zapart@sp6.swidnica.pl
      • Skrytka na Platformie Usług Administracji Publicznej (ePUAP): /SP_6_Swidnica/SkrytkaESP
    • Logowanie

  • Nasze media społecznościowe