- Wyniki zDolnego Ślązaka
- Barwy Niepodległości
- Mini Duathlon - Zosia Malczyk
- Międzynarodowy konkurs Kangur Matematyczny
- Nagroda Grand Prix dla klasy IIa w Ogólnopolskim Projekcie!
- Konkurs Recytatorski PEGAZIK - powiat
- Dolnośląski Konkurs Recytatorski Pegazik - etap miejski
- Czwórki siatkarskie dziewcząt
- Finał Strefy Wałbrzyskiej w sztafetach pływackich
- Ogólnopolski Konkurs Alfik Matematyczny
- VIII Międzyszkolne Rozgrywki Sudoku
- Siatkówka chłopców klasy 7-8
- Zdrowo jem więcej wiem!
- Piłka siatkowa - dziewczęta starsze
- Kartka Świąteczna – Boże Narodzenie – Nowy Rok 2019
- Świdnicka Szopka Bożonarodzeniowa
- Koncert Kolęd i Pastorałek
- Wielki sukces w rozgrywkach tenisa stołowego
- Konkurs Pix Programming Challenge
- Międzyszkolny Konkurs Biblijny
- Szkolny Konkurs Czytelniczy „Świąteczne czytanie”
- Mini piłka ręczna chłopców
- Finał Strefy Wałbrzyskiej - koszykówka chłopców
- Sukces Kaliny!
- Koszykówka chłopców - rozgrywki powiatowe
- Koszykówka dziewcząt - klasy młodsze
- Sukces naszych uczniów w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Barwy niepodległości”
- Przed ołtarzem Maryi - konkurs międzyszkolny
- Konkurs turystyczny
- Koszykówka dziewcząt - klasy starsze
- Piłka nożna chłopców - klasy starsze
- Sukces w „Wesołej Kokoszce”
- Finał Dolnośląski Sztafetowych Biegów Przełajowych
- Konkurs historyczny „Śladami Anny Świdnickiej”
- Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu
- Sukces naszych uczniów w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Chodźcie z nami”
- Szkolna Liga Lekkoatletyczna
- Orientuj się w Świdnicy
- Kolejny literacki sukces Michała!
- Finał Ogólnopolskiej Olimpiady Przedsiębiorczości
- Liga Niezwykłych Umysłów
- Dominacja SP6 !
- Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny
- Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Biegu na orientację
- Siatkówka plażowa dziewcząt
- Szkoła Mistrzów Programowania
- Sukces Oli
- Pitagoras
- Indywidualne Mistrzostwa LA - klasy młodsze
- Piłka nożna dziewcząt - strefa wałbrzyska
- Wielobój klas III i IV
- Piłka nożna dziewcząt
- Czwórbój LA
- Indywidualne Mistrzostwa LA - klasy starsze
- Sukces Martynki podczas XXII edycji konkursu na najpiękniejszą palmę wielkanocną
- XV Przegląd Teatrzyków Przedszkolnych
- XVI Mistrzostwa w Aerobiku Rekreacyjnym w Powiecie Świdnickim
- Przedsiębiorczy sukces w szkole z potencjałem…
- XIII Rodzinne Potyczki z Ortografią
- Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku
- Drużynowe Biegi Przełajowe
- Sukces młodych aktorów podczas XVIII Międzyszkolnego Przeglądu Małych Form Teatralnych
- Minisiatkówka dziewcząt - trójkii siatkarskie
- Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym" dla klas II- III
- Minisiatkówka chłopców - dwójki siatkarskie
- Minisiatkówka dziewcząt - dwójki siatkarskie
- Konkurs Recytatorski „Pegazik”
- Piłka halowa dziewcząt
- Diecezjalny Konkurs Misyjny
- Turniej minisiatkówki „trójek” chłopców i srebrny medal !!!
- Złoto dla trójek siatkarskich dziewcząt
- III miejsce chłopców w Powiatowym Drużynowym Turnieju Tenisa Stołowego
- X Powiatowe Dni Językowe
- Koszykówka chłopców - Finał Strefy Wałbrzyskiej
- Turniej 4-rek siatkarskich
- Powiatowy Konkurs Literacki
- Turniej w Zbijaka klas III
- Piłka siatkowa dziewcząt - Igrzyska Młodzieży
- III Zimowa Olimpiada na Lodzie
- Piłka ręczna chłopców - Igrzyska Młodzieży
- Tenis stołowy - Igrzyska młodzieży
- Piłka ręczna dziewcząt - Igrzyska Młodzieży
- Tenis stołowy - Igrzyska Dzieci
- Sukces młodych plastyków w V edycji konkursu otwartego „Świdnicka Szopka Bożonarodzeniowa”
- Międzyszkolny Konkurs Biblijny
- Mini piłka ręczna
- Nagrodzeni w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym
- Sukces Mileny
- Nagrodzeni w konkursie plastycznym PCK
- Mikołajkowe zawody pływackie
- ŚWIDNICKA VOLLEYMANIA 2018
- II Powiatowy Konkurs Wiem, co jeść i jak być fit
- VIII MISTRZOSTWA PIERWSZEJ POMOCY PCK
- Złota akrobatka
- Dziewczyny na medal !!!
- Koszykówka dziewcząt starszych - etap powiatowy
- RST Półmaraton Świdnicki
- Olimpijczyk 100 - lecia
- Dla Niepodległej - konkursy humanistyczne
- Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku
- Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej "Nie rzucim ziemi skąd nasz ród"
- Wesoła Kokoszka
- Konkursy przedmiotowe zDolny Ślązaczek i zDolny Ślązak Gimnazjalista
- SUKCES W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM „BARWY NIEPODLEGŁOŚCI”
- „A to Polska, właśnie”
- Koszykówka dziewcząt - Igrzyska Młodzieży
- Finał Dolnośląski Sztafetowych Biegów Przełajowych
- Sztafetowe Biegi Przełajowe
- Orientuj się w Świdnicy
- EKOPODRÓŻ – MAMA, TATA I JA
- Podstrona 1
- Podstrona 2
- Podstrona 3
Finał Dolnośląski Sztafetowych Biegów Przełajowych
10 października w Olszynie rozegrany został Finał Dolnośląski Sztafetowych Biegów Przełajowych, w którym wzięły udział AŻ TRZY nasze reprezentacje. Rewelacyjnie spisali się chłopcy młodsi zdobywając I miejsce i tytuł Mistrza Dolnego Śląska!
Drużyna dziewcząt również pobiegła bardzo szybko, niestety pechowy upadek ostatniej zawodniczki spowodował spadek z trzeciego miejsca na piąte.
Najtrudniejsze zadanie miały najstarsze dziewczęta, które rywalizowały z bardzo mocnymi przeciwniczkami specjalizującymi się w biegach i biathlonie - i ostatecznie znalazły się w połowie stawki czyli na XI miejscu.
My jesteśmy dumni z wszystkich zawodników i życzymy im dalszych sukcesów!!!Składy naszych reprezentacji:
dziewczęta młodsze: Boczek Julia, Głogiewicz Natalia, Gołuch Oliwia, Knap Dagmara, Marciniak Nicola, Rosiek Pola, Sebastiańska Martyna, Witkowska Oliwia, Zawadzka Emilia, Zawadzka Martyna
dziewczęta starsze: Burdak Agata, Janowska Wiktoria, Karp Agata, Kolanek Klaudia, Kolanek Weronika, Nowak Julia, Olejnik Wiktoria, Panas Laura, Piechurska Agnieszka, Rogala Oliwia, Woźniak Weronika
chłopcy młodsi: Duda Mateusz, Holband Jakub, Homa Karol, Korab Eryk, Lipiński Hubert, Nowak Franciszek, Paliński Patryk, Safian Jakub, Sauter Allan, Sprawka Aleksander, Taratuta Patryk