English Project & E-kids speak English → aktualności rok szkolny 2018/2019 Bayswater Primary school eTwinning Comenius

Współpraca zagraniczna

English Project & E-kids speak English → aktualności rok szkolny 2018/2019

Udało nam się już zgromadzić mnóstwo ciekawych prac wykonanych zarówno w formie elektronicznej jak i papierowej. Wszystkie projekty spotkały się z wielkim uznaniem ze strony naszych zagranicznych kolegów i koleżanek. Uczniowie naszej szkoły wykazali się wielkim zapałem do pracy i umiejętnościami językowymi.

Projekty zrealizowane we wrześniu, październiku:

• Poland – my country
  • Meet us – poznajmy się
  • My weather diary

Filmy i zdjęcia umieszczamy regularnie na szkolnym facebooku.

Tematem przewodnim listopadowych projektów jest "Nasze miasto". Uczniowie biorący udział w projekcie współpracy z zagranicą przygotowują materiały w formie autorskiego filmu. Życzymy dobrej zabawy! Już niedługo pochwalimy się naszymi materiałami.

Zapraszamy również najmłodszych uczniów klas 2 do udziału w konkursie
„ My favourite character” – mój ulubiony bohater z bajki

Aby wziąć udział w konkursie należy:

Wykonać plakat na kartce z bloku ( A2 lub A3) przedstawiający ulubioną postać z bajki i opisać jej wygląd w języku angielskim (minimum 5 zdań z czasownikiem „has got”). Prace składamy do nauczyciela języka angielskiego.

Przykład:

Vampirina

She has got ( ona ma) big eyes ( duże oczy). She has got two legs. Vampirina has got purple hair. She has got 10 fingers. She’s got small nose. She’s a vampire. She’s got long hair. I like Vampirina.

Termin: 29.11.2018