• Wrzesień

• Wieloletnia współpraca z organizacją UNICEF i nasza praca wolontariackia zachęciła nas do zarejestrowania Szkoły Podstawowej nr 6   do  Klubu Szkół UNICEF. W tym roku w polskich szkołach zrzeszonych w ramach klubu powołano Kluby Młodych UNICEF, do których należeć będą uczniowie szczególnie zainteresowani działalnością UNICEF - największej na świecie organizacji niosącej pomoc dzieciom. Przygotowano szereg aktywności, do których Uczniowie będą mogli się włączać w trakcie roku szkolnego. Serdecznie zachęcamy do współpracy!

W tym roku tematem przewodnim będą największe wyzwania, z którymi zmierza się młodzież na świecie. Aktywności przygotowane przez UNICEF będą skłaniały do refleksji, motywowały do podjęcia się inicjatyw w środowisku szkolnym i lokalnym.

Jeśli chcesz się włączyć do działań i razem z nami przeżyć przygodę, skontaktuj się ze szkolnym Koordynatorem Klubu Szkół UNICEF i dowiedz się więcej o tegorocznym programie.

Koordynatorzy:

budynek przy ul. Wodnej: Joanna Łopuszańska-Kułak