• Od 27 stycznia 2022 r. do 27 lutego 2022 r. uczniowie szkół podstawowych klas V-VIII i uczniowie szkół ponadpodstawowych przechodzą na naukę zdalną.

Podstawa prawna

Rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19. Projekt skierowany do publikacji w Dzienniku Ustaw.

•
      Pobierz darmową aplikację Pho3nix Kids i zbieraj kroki! Za zebrane 1000 kroków fundacja przekaże 5 zł na Finał WOŚP!
    • NASZE MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

• Lekcja z ozobotami w klasie 2b

W dniu 17 stycznia 2022 r. klasa 2b pod opieką p. A. Worobiec aktywnie brała udział w zajęciach tematycznie związanych z kalendarzem, utrwaleniem miesięcy i pór roku. W ramach zajęć otwartych p.I. Kulig utrwaliła z uczniami obsługę ozbota - włączanie, wyłączanie, kalibrowanie oraz programowanie kolorowych kodów. Za pomocą flamastrów dzieci uzupełniły trasę dla robota kodami zgodnie z podanymi warunkami. Ozobot rozpoznawał odpowiednie sekwencje kolorowych linii i podążał ich śladem.

• Dzień Babci i Dziadka

Styczeń to miesiąc kojarzący się z nowym rokiem, zimą oraz...Babcią i Dziadkiem. Ten czas zawsze był momentem intensywnych przygotowań z okazji Dnia Babci i Dziadka. Niestety w czasie pandemii nasi kochani Dziadkowie nie mogą nas odwiedzać, ale uczniowie z klasy IIb i i z grupy świetlicowej z klasy Ib pod opieką p. A. Worobiec nie zapomnieli o tych wyjątkowych członkach naszych rodzin. Występy z okazji tego szczególnego dnia zostały przeniesione w sferę wirtualną.

• Przedszkolaki kodują

Początek roku to dobry czas na zajęcia tematycznie związane z kalendarzem, z miesiącami.

Jak układają się miesiące i pory roku w kalendarzu?

Który miesiąc jest przed styczniem?

Który następuje po nim?

Odpowiedzi na te pytania mali uczniowie szukali na zajęciach podczas pracy z robotami Ozobot.

• Partnerzy

• {#1508} 2
      • {#1508} 3
      • UWAGA!

• Do kontaktu ze szkołą i PSS-E w sprawach pilnych (np. informacja o zarażeniu COVID-19, kwarantannie) wyznacza się następujące numery telefonów:

1. 748522091 wewnętrzny 52 – Powiatowa stacja sanitarno-Epidemiologiczna

2. 748520585 – sekretariat ul. Wodna

3. 887677016 – dyrektor szkoły

• Prosimy o zapoznanie się z procedurami zapewniania bezpieczeństwa w naszej szkole w związku z wystąpieniem epidemii kliknij tutaj

• Projekt Zdalna Szkoła

• Projekt realizowany przez Gminę Miasto Świdnicę wraz z Centrum Projektów Polska Cyfrowa z siedzibą w Warszawie 01-044, przy ul. Spokojnej 13A.

Wszystkie informacje można znaleźć → tutaj

Szkoła Podstawowa nr 6 im. Tysiąclecia Państwa Polskiego w I edycji otrzymała 7 laptopów a II edycji 4 laptopy.

• liczba odwiedzin: 3901974

• sekretariat-wodna@sp6.swidnica.pl
      • magda.werner@vp.pl - administrator strony
      • 74 852 05 85 - budynek ul. Wodna 74 852 31 29 - budynek ul. Jodłowa